Kimyasal gebelik

rabia12345

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2024
33
10
32
Kızlar beta 14.5 çıktı adetimden 3 gün geçmişti sarı beyaz akıntı dışında hiç bir belirtim yok Pcos var 2 gün sonra tekrar baktiracagim betahcg ama sizce kimyasal gebelik mi pek umudum yok 🥹

Kızlar beta 14.5 çıktı adetimden 3 gün geçmişti sarı beyaz akıntı dışında hiç bir belirtim yok Pcos var 2 gün sonra tekrar baktiracagim betahcg ama sizce kimyasal gebelik mi pek umudum yok 🥹
Kimyasal olduğu söylenemez şuan sonraki verdiğiniz testlere göre söylenebilir bu umudunuzu yitirmeyin bol bol su için dinlenin avakado yiyin tutunsun baby💕

Canım niye direkt kimyasal diyorsun? Kan ver 2 günde bir artış oranını takip et inşallah sağlıkla artar

Canım neden kimyasal olsun ki iki gün sonra test ver inşallah sağlıkla ilerlesin iyi düşün 😊

Kimyasal olduğu söylenemez şuan sonraki verdiğiniz testlere göre söylenebilir bu umudunuzu yitirmeyin bol bol su için dinlenin avakado yiyin tutunsun baby💕

Benim gibi düşük betahcg pcoslu olup yükselen var mı ki

Canım bende pcosluyum bu ay adet gecikmesinin 3.günü beta 16 çıktı, karın ağrım kramp mevcuttu ertesi gün kahve rengi lekelenmem oldu sonraki gün beta verdim 6 ya düşmüş ve kanamam başladı… ama sakın moralini bozma iyi düşün iyi olsun inşallah sağlıklı gebeliktir doktor pcosta geç döllenme olabilir normal dedi

Canım bende pcosluyum bu ay adet gecikmesinin 3.günü beta 16 çıktı, karın ağrım kramp mevcuttu ertesi gün kahve rengi lekelenmem oldu sonraki gün beta verdim 6 ya düşmüş ve kanamam başladı… ama sakın moralini bozma iyi düşün iyi olsun inşallah sağlıklı gebeliktir doktor pcosta geç döllenme olabilir normal dedi
Senin adına üzüldüm canım 🥹benim bugün 5. Gün gecikmem sarı beyaz akıntı disinda şükür kanamam olmadı peki betahcg düşerken illa kanama oluyor mu

Lekelenme de görmedim sadece akıntım biraz daha sarı rengi belirginleşti o kadar
İçini ferah tut kafana takma ki bir şey olmasın dua oku bol bol, benim karın ağrım vardı hep adet olacaam sanıyordum hamile olduğumu öğrendikten 1gün sonra yani gecikmemiş 4.günü kahve lekenden başladı sonra kanamaya döndü

X