Kimyasal gebelik yaşayanlar

Uff çok üzüldüm ya banada aynısını söylüyorlar kendi kendine düşmesini beklemek olmuyormuymuş kürtaj şart mı? Bana da aynısını diyorlar da

benim kanamam yokki... mecbur kürtaj olucam... hemde bir haftadır hep adet kokusu alıyorum kendimde...iğrenç bir koku... kanamam olsa bende kürtaj olmazdım ama daha fazla uzatmaya gerek yok diye düşündüm...

benim kanamam yokki... mecbur kürtaj olucam... hemde bir haftadır hep adet kokusu alıyorum kendimde...iğrenç bir koku... kanamam olsa bende kürtaj olmazdım ama daha fazla uzatmaya gerek yok diye düşündüm...
O koku malesef B'nde de var dün değerim az da olsa yine düşmüştü 384-322
Yavaş yavaş düşmesi can sıkıcı

bende başladı bi adet felaketttt aşırı kanama oluyor ya ıkı gün önce beta 175 ten 70 e dusunce ıkı gun sonra tekrar beta için çağırmıştı gitmeme gerek varmı ki

Morelllllll lazimmmmmm
mrb bayanlar gecen cumartesi ozel bi hastanede acilde kan testi yaptrdm beta sonucum 305.61ckti ikibucuk haftalik gebesinz dedi sali gnu devlt hastanesine gttm ultrasyonda gozukmedi lekelnmelerim vardi dusuk olablr dedi kan testi istedi cuma gnu sonclari almaya gttm beta 146.37 cktitekrar kan testi istedi bu sefer 91.39 ckti persembe gunu tekrar cagrdi szce durum ne :KK43: :KK43: :KK43:

Morelllllll lazimmmmmm
mrb bayanlar gecen cumartesi ozel bi hastanede acilde kan testi yaptrdm beta sonucum 305.61ckti ikibucuk haftalik gebesinz dedi sali gnu devlt hastanesine gttm ultrasyonda gozukmedi lekelnmelerim vardi dusuk olablr dedi kan testi istedi cuma gnu sonclari almaya gttm beta 146.37 cktitekrar kan testi istedi bu sefer 91.39 ckti persembe gunu tekrar cagrdi szce durum ne :KK43: :KK43: :KK43:
Canim merhaba hamilesin galiba Rabbim hayirlisiyla eline almayi nasio etsin kimyasal düşükten sonra neler yaptin benimde bu ay üçüncü düşük oldu da

Bende kimyasal gebelik geçiriyorum arkadaşlar adet günümde değeri 10 çıktı ama 2 gün sonra 3 e düştü ertesi gün De kanama başladı ama çok yoğun vede ağrılı pıhtılı oluoyoruminşallah en kisa zamanda sağlıklı evlatlarımızı alırız kucagimiza

Bende kimyasal gebelik geçiriyorum arkadaşlar adet günümde değeri 10 çıktı ama 2 gün sonra 3 e düştü ertesi gün De kanama başladı ama çok yoğun vede ağrılı pıhtılı oluoyoruminşallah en kisa zamanda sağlıklı evlatlarımızı alırız kucagimiza
Amin inşallah canim

yazilari okuyunca farkettim ki ilk ve son farkettigim hamileligim kimyasalmis hic kan tahlili yaptirmadim 21 ay oldu bu gebelige cesitli agrilarla bekliyorum normal mi bu durum son 4 aydir da prolaktin icin ilac aliyorum

galiba ben de kimyasal gebelik geciriyorum bugün itibariyle reglim 1 hafta gecikti 22 sinde bhcg 22.53 cikti bugün ise 29.32 hala kanamam yok moralim cok bozuk bu 4.gebelik kaybim:KK43:
Canm seneler gecmis biliyorum ama sonuc ne cikmisti kimyasal mi benm degerlerimde 21.15 ti iki gun sonra 22.55 cikmis kimyasal dusunuyorum ama dis gebelikten korkuyorum

Canm seneler gecmis biliyorum ama sonuc ne cikmisti kimyasal mi benm degerlerimde 21.15 ti iki gun sonra 22.55 cikmis kimyasal dusunuyorum ama dis gebelikten korkuyorum
Merhaba öncelikle kimse yazmamis ama merak ettim sonucun ne oldu benim de tup bebek denemem oldu önce sonucum 10.1 13.82 ve 14.49 çıktı aynı zamanda kanamam var ama artıyor ne olabilir ki bu

Merhaba öncelikle kimse yazmamis ama merak ettim sonucun ne oldu benim de tup bebek denemem oldu önce sonucum 10.1 13.82 ve 14.49 çıktı aynı zamanda kanamam var ama artıyor ne olabilir ki bu
Kimyasal gebelik oldu sonucum dort bes gun sonra kanamam baslamisti ama cok sukur tekrar denedim beklemeden tuttu suan insallah hayirlisiyla kucagima almak nasip olur

Artiyosa tehlikeli olabilir doktora danisin dis gebelik olabilir cunku kanamayla dusmesi lazim degerin

Değerim düşmüyor az az artıyor bende ondan supheleniyorum utrasonda görünür mu acaba dış gebelik

Merhaba demir6133 Bende 1 kalp durması 1 kimyasal gebelik olmak üzere 2 düşük yaşadım. O yüzden bu konuda fazlaca araştırmam oldu. Hatta kimyasal gebeliğim yeni sonlandı. Dış gebelik konusuna gelince ultrasonda görünmeyebiliyor. Beta HCG takibiyle anlaşılıyor maalesef. Bende dış gebelikten korktuğum için doktoruma oldukça fazla sordum konuyla ilgili. Dış gebelikte her zaman kanama ve ağrı olmayabiliyormuş. Döllenme tüpün genişlediği noktalarda olursa tüpe zarar vermeden de gelişebiliyormuş embriyo. Doktora gittin mi bilmiyorum ama gitmediysen gecikmeden git mutlaka doktora.

Merhaba demir6133 Bende 1 kalp durması 1 kimyasal gebelik olmak üzere 2 düşük yaşadım. O yüzden bu konuda fazlaca araştırmam oldu. Hatta kimyasal gebeliğim yeni sonlandı. Dış gebelik konusuna gelince ultrasonda görünmeyebiliyor. Beta HCG takibiyle anlaşılıyor maalesef. Bende dış gebelikten korktuğum için doktoruma oldukça fazla sordum konuyla ilgili. Dış gebelikte her zaman kanama ve ağrı olmayabiliyormuş. Döllenme tüpün genişlediği noktalarda olursa tüpe zarar vermeden de gelişebiliyormuş embriyo. Doktora gittin mi bilmiyorum ama gitmediysen gecikmeden git mutlaka doktora.
Doktora gittim fakat muayene etmedi gün aşırı test yapıyorum ve 2 ye katlayarak devam ediyor inşallah bugün muayene de olmak istiyorum bakalim nasip hersey

2 ye katlayarak devam ediyorsa sıkıntı yok demektir inşallah :) Sen canını sıkma rahat ol :) yabancı makaleler de okudum bu konuda değerler düşükte olsa, 2-3 günde bir ikiye katlıyorsa, hatta %60-66 oranında artış oluyorsa bile normal buluyorlar. Beta HCG 1000 i geçmeyince kese görünmüyor ultrasonda o yüzden şimdiden stres olup bi sorun mu var diye boş yere stres yapma. Beta HCG lerin 1000 leri geçsin bakalım inşallah hayırlısıyla alırsın kucağına.

Slm kızlar bende kimyasal dusuk yaşıyorum 15 gundur bir azalıp bir artan kanamam var normal mi son üç gundur parçacikli kanama yasiyorum ilk zamanlarda kocaman bir parca gelmisti sonra azalmisti tekrar artti ve parca gelmeye basladi tekrar kanamayla napicam

Kızlar bende geçen ay kimyasal gebelik yaşadım şuan adetime 7 gün olması gerek sapma olmazsa ama geçen ay göğsümde mavi çizgiler vardı hamilelik belirtisi olarak hala var ve belim çok ağrıyor kimyasal gebelikten sonra hemen hamile kalanlar sizde nasıl oldu nasıl bildiniz teşekkür ederim hakkınızı helal edin:KK43:(

X