Kimyasal gebelik yaşayanlar kanamanız nasıldı ve ne kadar sürdü

amanneysene

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2014
59
19
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Bayramın ikinci günü yani salı günü hamile olduğumu öğrendim ve perşembe günü lekelenmem oldu doktora koştum. Keseyi göremedik. Düşedebilir düşmeyedebilir dedi. Cumartesi tekrar kan tahlili yaptırdım ve düştüğünü öğrendim😢 doktorum kanamanın adet kanaması gibi olucağını söylemişti fakat ben sadece kahverengi lekelenme yaşıorum. Bu üzüntünün üstüne bi sorun daha yaşamak istemiorum. Aranızda böyle bişey yaşayan oldu mu acaba???

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım cok gecmıs olsun..bende tup bebek yontemıyle kımyasal gebelik yasadım.. ıdrarda pozıtıf cıktı kandada pozıtf cıktı keseyı goremedı banada dr kendılıgınden dusucek dedı kürtaja gerek yok dedı nıtekımde ole oldu..ama sancım cok oldu canım affadersın kalçama vuruyodu kanamam oldu dayanamadım hastaneye gıttım dr affedersın alttan o aletle baya bı kurcaldı sonra tam eve dönerken taksiden ındık pedıme sıcak bısey dustugunu hıssettım ve rahatladım dusurmustum baya bıldıgın et parçasıydı löp dıye bı butun olarak dustu benım...=(((

X