Gebeliğe Hazırlık Kimyasal gebelik yardıma ihtiyacım var

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tek doz metotraksat iğne ile düşer kurtulursun hiç üzülme geç kalınmış değil ileri seviyede fark edip tüpü alınan var şükür erken belli olmuş bu iğneyi olman lazım
Morallerim cok bozuk diplerdeyim. Kasım ayında diş gebelikten ameliyat olmuştum tüpüm alınmamıştı. Tekrar deneyebilirsin dediler gene dış gebelik çıktı. Benim çocuğum olmayacak diye düşünüyorum artık

Rahim filmi çekilmiş miydiniz ? Doktor sebebini araştırdı mi ne diyor ?

Rahim filmi çekilmiş miydiniz ? Doktor sebebini araştırdı mi ne diyor ?
Dış gebeliğin belli bir sebebi olmadığını sebepsiz de olabileceğini yani şanssızlık gibi birsey oldugunu söylemişler di bana. Rahim filmi cektirmedim. Korunmayı bırakmadan önce yapmam gereken birsey olup olmadığını sormustum. Hayir yok korunmayi birakabilirsin dendi. Tek doktorla kalmadım başka doktorada danistim. Muayene etti rahim ve yumurtaliklarin tüplerin normal göründüğünü söylediler ikisi de. Fakat benim dikkat ettiğim kadarıyla ben baya bir geç yumurtladigimi düşünüyorum. Alakasi olabilir mi bilemiyorum ama mesela pazartesi regl günüm. O pazartesiden önceki cuma yumurtladigimi düşünüyorum. Cuma günü yumurtla pazartesi günü adetin geçsin arası cok yakin pek sağlıklı bir durum olmasa gerek

Bazen tüpler kapalı ise dış gebelik olabilir diyorlar ondan dedim burda okuduğum kadarıyla yoksa ben geçirmedim inşallah biran önce sağlıklı gebelik olur ,

Bazen tüpler kapalı ise dış gebelik olabilir diyorlar ondan dedim burda okuduğum kadarıyla yoksa ben geçirmedim inşallah biran önce sağlıklı gebelik olur ,
Doktorlarin bilgisizligi cektirebilirlerdi denemeden evel. Ne gerekiyorsa yapalım demiştim. Çekilmesi lazim di dogru diyorsun. Allah kimseye yaşatmasın cok kötü durum. Sagol canim insallah bir gün olur

Doktorlarin bilgisizligi cektirebilirlerdi denemeden evel. Ne gerekiyorsa yapalım demiştim. Çekilmesi lazim di dogru diyorsun. Allah kimseye yaşatmasın cok kötü durum. Sagol canim insallah bir gün olur
Amin inşallah canım

Yok sakın böyle düşünme bir sürü dış ve kimyasal geçirip sağlıkla doğuran var kötü düşünceleri at kafandan bunun altında olan nedeni araştır mutlaka

Bu sefer arastiricam. İnsallah bir gün sagliklisi nasip olur. Ve insallah tekrar cesaret edebilirim
Sigara temel sebeplerden biri eşin veya sen içiyorsan hemen Bırakın bide kromozom ve trombofili paneli testi şart pıhtılaşma da bi sağkıksız gebelik nedeni. Çok geçmiş olsun

Sigara temel sebeplerden biri eşin veya sen içiyorsan hemen Bırakın bide kromozom ve trombofili paneli testi şart pıhtılaşma da bi sağkıksız gebelik nedeni. Çok geçmiş olsun
Kromozom ve trombofili paneli bu testleri hangi doktora yaptiricaz ilk kez sizden duydum bir bilgim yok malesef. Hangi bölüm doktoruna başvurmaliyiz yani

Kromozom ve trombofili paneli bu testleri hangi doktora yaptiricaz ilk kez sizden duydum bir bilgim yok malesef. Hangi bölüm doktoruna başvurmaliyiz yani
Tıbbi genetik bölümü canım genelde tıp fakültelerinde yapılıyor özel laboratuvarlarda yapıyor.

Tıbbi genetik bölümü canım genelde tıp fakültelerinde yapılıyor özel laboratuvarlarda yapıyor.
Yani tıp fakültelerinde normalde bile hersey zor yürüyor. Hele şu pandemi döneminde daha da zor. Özel olarak nasıl yaptirabilecegimizi araştırayım. Sagol bilgi verdiğin için. Sagolsun bazı doktorların ağzından cımbızla bilgi almaya çalışıyoruz. Oysaki ne lazımsa yapmaya hazırız. Sagol canım

Haklısınız bende geçen sene yaptırdım tam üç buçuk ayda randevu alabildim pandemi yüzünden test sonuçlarıda bir ayda çıkıyor zaten. Eşle yapılıyor bu kromozom testi biz 580 tl verdik geçen sene tıp fakültesine bazı hastaneler de bedava ama maliyetli oldukları için bazılarıda ücret alıyor. Özel laboratuvarlarda 3bin tl ve 10 bin tl arası bu test maddi durumunuz uygun ise özelde yaptırın hem hızlı çıkar sonuç

Walla benim durum daha umutsuz görünüyor. Doktorla görüştüm bugun cok iyi bir hastanenin cok iyi bir doktoru. Tuplerimi alıp tüp bebek yapmayı önerdi. Testlerle olacak iş gibi degil . Araştırmaya devam edıcem bakalim nasip

Kesinlikle tüplerini aldırmamanı öneririm üç dış gebelik sonra sağlıklı olan tanıdığım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…