Kimyasal gebelik yardım eder misiniz

minnnikburun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2024
5
0
29
Merhaba ben cumartesi günü beta HCG ile 21.4 sonuç aldım idrar pozitif idi ancak iki gün sonra yani bugün test verdim beta HCG 13.8 e düşmüş. Doktor kimyasal gebelik olduğunu söyledi. Hamile kalabiliyor muyum diye merak ederken ve tam hamileyim galiba diye sevinmişken bu durum beni mahvetti. Yeniden hamile kalabilir miyim

Merhaba ben cumartesi günü beta HCG ile 21.4 sonuç aldım idrar pozitif idi ancak iki gün sonra yani bugün test verdim beta HCG 13.8 e düşmüş. Doktor kimyasal gebelik olduğunu söyledi. Hamile kalabiliyor muyum diye merak ederken ve tam hamileyim galiba diye sevinmişken bu durum beni mahvetti. Yeniden hamile kalabilir miyim
Merhaba. Tabi ki yeniden hamile kalabilirsin. tekrarlayan kimyasal gebelik olursa doktora görünmen daha iyi olur.

Merhaba geçmiş olsun, ben de şu an kimyasal gebelik yaşıyorum. Inanin bu çok fazla kadının başına gelen bir şey. Genetik alanında bir doktorla konuştuk bugün, bakış açımı değiştirdi sizinle de paylaşmak isterim.
İlk 12 hafta eleme diye düşünüyoruz ona bir bebek gözüyle bakmıyoruz, sağlıksızsa 9 ay yatsanız durmaz, sağlıklıysa kazısan düşmez her döllenen yumurta dünyaya gelseydi her yer sakat ve hasta dolu olurdu kendinizi yıpratmayın önünüze bakın, vücudunuz sizin için en doğru olanı yaptı dedi.
Kaderi sperm ve yumurta birleştiği saniyede belli oluyor zaten. Saglikli bir olusum degilse vucut kendiliginden atiyor. Çoğu kadın farkında bile olmuyor cunku bizim kadar erken test yapmiyorlar.

Hamile kalabildiğiniz gerçeğine odaklanın, yumurta ve sperm kalitesini arttırıcı besinler tüketin. İnşallah bir gün sağlıklı bir embriyo olacak ve bizlere sıkı sıkı tutunacak. 🙏🏼🌸

Ben de 2 senedir bebek sahibi olmaya çalışıyorum. 3 kez gebe kaldım 3üde kimyasal oldu. Yaptırmadığımız test kalmadı hiç bir sorun yok. Açıklanamayan infertilite. Rabbim kucaklarımızı boş bırakmaz sağlıklı bebekler nasip eder inşallah çok yıpratıcı bir süreç. 😓😔

X