Kimyasal gebelik ve 23beta değeri

Hannenn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2021
4
1
35
Hanımlar merhaba. Bu ilk konum. Bir buçuk yıllık evliyim. İlk defa adetim gecikti. Beta baktırdım 8ekimde 23 çıktı. 4ekimde regl olmam gerekiyordu hiç kanamam olmadı. Kimyasal olabilir dedi dr arkadaşım. Yarın tekrar baktıracağım ama sabahı edemem şimdi. Buralardan değerleri yükselip gebe kalan var mı?

Hanımlar merhaba. Bu ilk konum. Bir buçuk yıllık evliyim. İlk defa adetim gecikti. Beta baktırdım 8ekimde 23 çıktı. 4ekimde regl olmam gerekiyordu hiç kanamam olmadı. Kimyasal olabilir dedi dr arkadaşım. Yarın tekrar baktıracağım ama sabahı edemem şimdi. Buralardan değerleri yükselip gebe kalan var mı?
Canım merhaba, düşük çıkmış olması kimyasal olacağı anlamına gelmez ki. 2 günde bir artması önemli olan. Geç döllenme olabilir sizin

Geç yumurtlamış olabilirsiniz geç döllenme olabilir değer ondan düşük olabilir tekrar kan verip artışı görmeden kötü düşünmeyin

Merhaba geçen yıl bı zamanlar kimyasal geçiren biri olarak yorumlayayım .regl 5 gün öncesi hissettim ve test yaptım değerim 28 çıktı iki gün sonra 34 çıkınca iki katı olmayınca aslında belli oldu sonra ki beta 24 e düştü ve kimyasal 😤umarım sizin iki katı artar 🙏

İlişki takibini nasıl yapmıştınız

Merhaba. Düşük beta kimyasal gebelik anlamına gelmez. Sağlıklı gebelik için önemli olan iki günde bir iki katı kadar artmasıdır.

X