Kimyasal gebelik sonrasi gebelik

Amin canım Rabbim isteyen herkese nasip etsin hep dualarimda bekleyen anne adayları
Çok istiyorum çok istediğim için olmuyor diyorum artık psikolojik oldu ya her gece dua ediyorum bizimle evlenenler neredeyse 3 ay içinde hamile kaldılar isyanda etmek istemiyorum tabi de

Çok istiyorum çok istediğim için olmuyor diyorum artık psikolojik oldu ya her gece dua ediyorum bizimle evlenenler neredeyse 3 ay içinde hamile kaldılar isyanda etmek istemiyorum tabi de
Kesinlikle isyan etmeyin hayırlısını isteyin her zaman. Bilemezsiniz çok istediginiz evlat sınavinizda olabilir hayirsizda olabilir bu yuzden verdiginede vermediginede razıyım Allahım diyin. İnsan yaratmak Allaha mahsus eger size evlat nasip olacaksa vakti saati geldiginde illa gelecek hicbir sey buna engel olamaz. Belkide isyan edip etmemek razi gelmek sınavdır burada bilemeyiz. Hakkinizda hayirlisi olsun dualarimdasiniz guzel anne adaylari

Nasıl oldu anlatır mısın. İki gün önce hamile olduğumu öğrendim.ama kimyasal dediler herhangi bir kanama ağrı yok.ama adet olmadan nasıl hamile kaldınız.
Kimyasal kanaması olup beta sıfırlanıyor ya bir daha üstüne adet görmedim yani. Kimyasaldan sonra özel bir sey yapmadim zaten ardına saglikli gebelik sansi cok arttigi icin korunmadimda. Şeker tüketmedim sıfırdı inofolic combi icmeye devam ettim o kadar. Sizinde kanamanız başlar yakında korunmayın bitince insallah ustune kalırsiniz hemen

Kanamam oldu bugün çok şiddetli bir ağrı falan yok regl den de hafif ağrım şimdilik bitince hemen denemeyi düşünüyorum rabbim isteyen herkese nasip etsin. 2 yıldır bekliyordum bu anı çatlatma iğnesi vs.olmustum o süreç psikolojik olarak daha zordu bıraktım sonra kendiliğinden oldu.demekki hamile kalabiliyomusum bu bile bişi benim için. Cevabınız için teşekkür ederim umut oldunuz hamileyseniz kucağınıza sağ salim almanız nasip olsun inşallah.olduysa Allah acısını göstermesin

Amin canım dogum yaptim ben kızım buyudu bile bazı doktorlar korun diyo ama korunma hemen ardına saglikli yumurta geliyo vucut makina gibi işliyo sagliksizi atip yerine iyisini üretiyo, olumsuzda dusunme akışına bırak. İnşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin

İnşallah canım olumsuz düşünmüyorum ama eşim öyle değil maalesef benden daha çok yıprandı onu nasıl toparlayacagimi bilmiyorum. Diğer gibi kötü düşünmüyorum hatta daha umutluyum doktorum korunmaya gerek yok dedi gün aşırı deyeneyecegiz nasipte varsa olur inşallah cevapların için teşekkür ederim gerçekten çok rahatladım

Bizimle evlenenler 2. Bebeğe hamile kimi kucağına almak üzere... 3.5 yıl olacak sebepsiz infertilite. Dr bile herşey güzel görünüyor her an bekliyorum diyordu bir dönem bana. ama Allah vermeyince olmuyor işte. Geçen ay kimyasalım oldu betahcg sıfırlansın diye bekliyoruz. O düşüş de maddi manevi çok üzücü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…