Kimyasal gebelik sonrası adet

bengu3482

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2024
5
0
42
Merhabalar 26 haziranda kimyasal gebelik geçirdim halen adet görmedim adet döngüsü hakkında bilgi olan varsa yazabilirse çok sevinirim

Normalde adet döngüm 28-30 arası doktor 1 ay içinde olursun demişti
Kizlar merhaba benimde bugun cok hafif yani kahverengi gibi bir akintim geldi beyazla karisik afedersiniz adetim 5agustos gosteriyor pcoslu olsugim icin ne zaman gelir kestiremiyorum hafif ara ara agrilar ve gogus agrilarim var 17 temmuz pik gordum degerlendirdim birde 20temmuzda degerlendirmistik iste sizce regli midir test yapmama gerek var mi

Kizlar merhaba benimde bugun cok hafif yani kahverengi gibi bir akintim geldi beyazla karisik afedersiniz adetim 5agustos gosteriyor pcoslu olsugim icin ne zaman gelir kestiremiyorum hafif ara ara agrilar ve gogus agrilarim var 17 temmuz pik gordum degerlendirdim birde 20temmuzda degerlendirmistik iste sizce regli midir test yapmama gerek var mi
Test yapın bence

Igne kullanmadim ama canim kendiliginden suan denedim olursa diye su ana kadar cikar mi yani bel agrim cok var bugunden beri belirtiler regl gibi geliyoda bakalim
Aslında biraz erken test için. Adet gününüze kadar regl olmazsanız yaparsınız :)
Yerleşme olabilir diye düşünmüştüm.
Ayrıca regl ve hamilelik belirtileri genelde aynı oluyor :)

Aslında biraz erken test için. Adet gününüze kadar regl olmazsanız yaparsınız :)
Yerleşme olabilir diye düşünmüştüm.
Ayrıca regl ve hamilelik belirtileri genelde aynı oluyor :)
Evet malesef ikiside ayni keske ayirt edecegimiz birsey olsa evet dayanamadim suan yaptim negatif adet gunune kadar degisir mi bilmem ama umudumu yitirdim galiba :)

Evet malesef ikiside ayni keske ayirt edecegimiz birsey olsa evet dayanamadim suan yaptim negatif adet gunune kadar degisir mi bilmem ama umudumu yitirdim galiba :)
Umarım gebeliktir değilsede umudunuzu yitirmeyin en yakın zamanda sağlıklı bebiş nasip olsun inşallah :)

X