Kimyasal gebelik sonrası adet gecikmesi

Laradi

Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2021
62
12
30
Kızlar merhaba ben gecen ay kimyasal gebelik gecirdim we ilk defa başıma böyle bişey geldi bu ay adetim gecikti kimyasaldan sonra adet duzensizligi weya gecikme olabiliyormu normalmi

Geçmiş olsun. Benimde kimyasal gebeligim olmustu 2 ay düzensizlik oldu sonra tekrar düzene girdi stres yapmayın hayırlısı ile sağlıklı gebeliğinizde yakında olur.. eğer istiyorsanız önce stres ve istiyorum çok istiyorum gibi kendinize baskı yapan düşüncelerden sıyrılın. Etrafta kimseye istediğinizi soylemeyin çünkü mahalle baskısı da oluşuyor. Tecrübe edilmiştir. 🥲 akışına bırakın.

Geçmiş olsun. Benimde kimyasal gebeligim olmustu 2 ay düzensizlik oldu sonra tekrar düzene girdi stres yapmayın hayırlısı ile sağlıklı gebeliğinizde yakında olur.. eğer istiyorsanız önce stres ve istiyorum çok istiyorum gibi kendinize baskı yapan düşüncelerden sıyrılın. Etrafta kimseye istediğinizi soylemeyin çünkü mahalle baskısı da oluşuyor. Tecrübe edilmiştir. 🥲 akışına bırakın.
Tesekkur edrm sagoln ck skur 4yasnda kızım war kızmdn oncde bi kaybm olmstu onda kurtaj olmstm esmle kan uyuszmazlgmz war buyuk ihtml ondn oldu sonra ck skur kızım oldu kızıma bi kardes istdm olsun gecen ay kimyasal gebelk yasdm hc tecrubem yk etrfmda gecrnde olmynca szlre sormk istdm

Geçmiş olsun. Benimde kimyasal gebeligim olmustu 2 ay düzensizlik oldu sonra tekrar düzene girdi stres yapmayın hayırlısı ile sağlıklı gebeliğinizde yakında olur.. eğer istiyorsanız önce stres ve istiyorum çok istiyorum gibi kendinize baskı yapan düşüncelerden sıyrılın. Etrafta kimseye istediğinizi soylemeyin çünkü mahalle baskısı da oluşuyor. Tecrübe edilmiş

Kızlar merhaba ben gecen ay kimyasal gebelik gecirdim we ilk defa başıma böyle bişey geldi bu ay adetim gecikti kimyasaldan sonra adet duzensizligi weya gecikme olabiliyormu normalmi
Merhaba düzensizliğiniz devam ediyor mu. Bende kimyasaldan sonra düzensizlik yaşıyorum

X