Kimyasal gebelik geçirenler bakabilir mi

Madme

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
826
301
31
Kızlar kimyasal geçirdim değerim 0 oldu çok şükür bundan sonra beni nasıl bir süreç bekliyor tekrar kimyasal geçirme ihtimali yüksek mi ya da nelere dikkat etmeli hangi testleri yaptırmalıyım

Kızlar kimyasal geçirdim değerim 0 oldu çok şükür bundan sonra beni nasıl bir süreç bekliyor tekrar kimyasal geçirme ihtimali yüksek mi ya da nelere dikkat etmeli hangi testleri yaptırmalıyım
Canm kimyasal geçirmedim normal kürtaj oldum bende bebeğin kalbi oluşmadı falan diye beni tek ve ilk gebelik olduğu için test yaptırmadilar normal görülüyor Muş ilk böyle kimyasal düşük boş gebelik gelişmemesi falan o testleri yapabilmek iyi ama ben iki doktora da gittim ilk gebelikte devlet hastaneleri kolay kolay yapmiyormus özelde de pahalı. İlk gebeliği normal görüyorlar mis ama 2-3 olursa istiyorlarmış sanki çok kolaymış gibi !

Merhaba, ben de 2022 Mayıs ayında kimyasal gebelik geçirmiştim. Bebek için ilk korunmadan ilişkimizdi. Değerim kendiliğinden sıfırlandı. Doktorum vajinal ultrason muayenesi yaptı. Daha sonra adetliyken 3. Günü hormon testi yaptı. Doktor bana doğal yollarla hamile kalmayı denemek için 1 yil süremiz olduğunu söyledi. 9 ay oldu hala olumlu bir sonuç alamadık. Şimdi ise başka bir doktorla klomene başladık. Size önerim 1 sene dolmasını beklemeyebilirsiniz. Olmayınca her ay üzüntü yaşıyoruz eşimle. Bu arada eşiniz de mutlaka doktora çıkmalı. Bazı kadınlar kimyasal gebelikten sonra hemen hamile kalabiliyormuş. Umarım sizin de öyle olur.

Canım merhaba Kasım da kimyasal gebelik geçirdim adete kadar korundum. Adetten sonra korunmadim hemen hamile kaldım şükür sağlıkla ilerliyoruz şuan 8. Haftamizdayiz. Darısı başına olsun inşallah 🤲🥰

İnşallah doktor bu ay tekrar tedaviye başlayacak korkum tekrar kimyasal olması

X