Kimyasal gebelik ama beta değerlerim düşmüyor...

camomilebyz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2024
18
5
25
Merhabalar kimyasal gebelik tarzı bir şeyler yaşıyorum tamamen tanı konmadı, 8 gündürde kanama yaşıyorum buna rağmen değerlerim düşmüyor aksine az da olsa artıyor böyle bir durum yaşayan oldu mu bugün doktora gittim bekleyip takip etmeye devam edeceğiz dedi. 5 cm kadar bir kistim var bununla alakalı olabilir mi ya da bebeğim yerleşme sürecinde mi acaba hala bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler...

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-19-14-39-03-396_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_2024-07-19-14-38-56-705_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 43
Dr ilaç vs vermedi mi

3 farklı yerde vermissin tek bir yerden takip yapsan

2 günde bir takip yapmam gerekiyordu o süreçte de başkaca şehirlerde bulunmak durumunda kaldım dolayısıyla farklı farklı yerlerden vermek zorunda kaldım bu durum da farklılıklara sebep oluyor mu peki ?
Arkadaşlar daha bilgili bu konuda ama değer aralığı farklı diye biliyorum

2 günde bir takip yapmam gerekiyordu o süreçte de başkaca şehirlerde bulunmak durumunda kaldım dolayısıyla farklı farklı yerlerden vermek zorunda kaldım bu durum da farklılıklara sebep oluyor mu peki ?
Farklı yerlerde verdiğin için sonuçlar karışık çıkmış 1 tane yerde devamlı verin yerleşme kanaması olabilir mi

Hayır herhangi bir ilaç verilmedi beta değerlerini takip ettirmeye devam et dediler, ilk hamileliğim ve çok da bilgim yok nasıl bir sürecin içinde olduğumdan endişeliyim.
Kimyasal da değer düşer diye biliyorum benimde ilk gebeliğim böyle bir durum yaşamadım hiç ama 190 na kadar iyi gitmiş anlamadım açıkçası

Kanama nasıl yoğunluğu rengi canim

Farklı yerlerde verdiğin için sonuçlar karışık çıkmış 1 tane yerde devamlı verin yerleşme kanaması olabilir mi
Evet şimdi artık hep aynı yerde vereceğim sabit bir yerdeyim bundan sonra, evet onu da araştırıyorum ancak 8 gün oldu hala kanama yaşıyorum duyduğum ve araştırdığım kadarıyla çok kısa süren bir durummuş benimki ise tam tersi şekilde uzun sürdü ve gün içine yayilacak şekilde devam ediyor.

Adet kanaması gibi mi yoksa kahverengi falan mı

Dikkatli okumamıştım kusura bakmayın kistten dolayı da olabilir belki bilemiyorum en iyisi aynı yerde takip yapilmasi inşallah kimyasal değildir
Bence kist patlamis olabilir bekarken bendede patlamıştı ama iç kanama yapmıştı dışa vurmamisti ameliyat vs dediler yatış verdiler Allah'tan kan degerim sabitlendi adetle.atilir demişti

Dikkatli okumamıştım kusura bakmayın kistten dolayı da olabilir belki bilemiyorum en iyisi aynı yerde takip yapilmasi inşallah kimyasal değildir
İnşallah çok teşekkür ederim böyle bir durum yaşayan var mı diye günlerdir okuyorum araştırıyorum ancak bir sonuca ulaşamadım cevaplarınız için çok teşekkür ederim .

dış gebelik ihtimalini söyledi mi doktor? dış gebelik de olabilir gibi. genelde kanma başlayınca hcg düsmeye baslar. bence farklı bir doktora da görünün. sancınız var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…