kimyasal dusuk sonrasi

huysuz kadin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2016
322
59
35
slam kizlar 25 mayista kimyasal gebelik gecrdim ve kanamam 5 gun yogun sekilde oldu bitti az once lavaoboya gittgimde tekrar ic camasirimda kan vardi ve peceteye de baya bi kan geldi bu normalmi tekrar kanama olmasi

slam kizlar 25 mayista kimyasal gebelik gecrdim ve kanamam 5 gun yogun sekilde oldu bitti az once lavaoboya gittgimde tekrar ic camasirimda kan vardi ve peceteye de baya bi kan geldi bu normalmi tekrar kanama olmasi
Evet bir süre ara ara geliyor,diğer adetten sonra düzene girer tekrar merak etmeyin

Ne zaman bitti 5 günlük kanama? O düşük kanaması bu da adet kanaması olabilir

haziran 1 de bitti kimysal zaten adet kanamasi olmuyormu kafam cok karisti
Yani tam bilmiyorum da. Benim 1 gün birden ve çok olacak şekilde kanamam olmuştu. Ertesi gün hiç kanamam olmamıştı. Bir sonraki gün de normalde adet kanaması başlamıştı. O yüzden öyle dedim. Bi doktora görünün olmazsa

devam edrsw gozukucem ama ben yumurtlama beklerken kanama oldu

kusra bakma yeni gordum sorunu o kanamdan sonra temmuz ayinda adet gormedim agustos 13 te adet gordum yani 59 gun sonra anca olabldim
heralde kimyasal snrası normal durumlar benimde 19 haziranda kimyasal kanamam olmuştu sonra 9 temmuzda normal adet oldum 23 temmuzda tekrar ara kanama yaşadım 6 ağustosta tekrar adet oldum ve çok azdı. Bakalım ağustosta kaçında olcam hiç bilmiyorum tüm dengem bozuldu umarım en kısa zamanda düzelir seninde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…