Kimse bu durumda kaldı mı acaba ?

ben ilk sayfayı okuyup yazmıştım durum baya değişmiş hakkında hayırlısı umarım kaybetmezsin bebeğini duacınız canım

ben ilk sayfayı okuyup yazmıştım durum baya değişmiş hakkında hayırlısı umarım kaybetmezsin bebeğini duacınız canım

sağol meryemcim ama galiba kaybettim bile.kanamam çoğaldı sancımda var.ağlıyorum şu anda.en başa döndüm gene.çok kötüyümmmmmmm

canım çok geçmiş olsunn... en kısa zamanda inşallah bir bebişin daha olur

Sakin ol canım,bende çok karışık duygulardayım,ben de dün hamile olduğumu öğrendim..Ben de 2,5 yıllık evliyim ve ilk aylarda bende hamile kalıp kürtaj oldum..Bizim de sürekli problemlerimiz var,ve ben 15 gün önce evi tekettim ve şimdi hamileyim..Eşim şuan yalvarıyor dönmem için,ve hamile olduğumu bilmiyor..Bende haliyle yumuşadım ama tepkisini merak ediyorum..Öncelikle anne olabildiğin için şükret bende şükrediyorum..Eşinle adamakıllı ve ciddi olarak konuş,bundan sonra hiçbirzaman çocuğunuz olamayacağını bile belirt..Sakin ve çekimser davran üzerine gitme osenin peşinden gelsin bunu unutma,erkekler bunu istiyor..Üzülme hiç öpüyorum seni:)

Sakin ol canım,bende çok karışık duygulardayım,ben de dün hamile olduğumu öğrendim..Ben de 2,5 yıllık evliyim ve ilk aylarda bende hamile kalıp kürtaj oldum..Bizim de sürekli problemlerimiz var,ve ben 15 gün önce evi tekettim ve şimdi hamileyim..Eşim şuan yalvarıyor dönmem için,ve hamile olduğumu bilmiyor..Bende haliyle yumuşadım ama tepkisini merak ediyorum..Öncelikle anne olabildiğin için şükret bende şükrediyorum..Eşinle adamakıllı ve ciddi olarak konuş,bundan sonra hiçbirzaman çocuğunuz olamayacağını bile belirt..Sakin ve çekimser davran üzerine gitme osenin peşinden gelsin bunu unutma,erkekler bunu istiyor..Üzülme hiç öpüyorum seni:)

ayyy canım benim yaaaaa...seninkide tuhaf bi durum.sevinememişindir.nasılsın peki şu an nasıl hissediyorsun kendini.ne kadarlık hamileymişsin.kimler biliyor.çok sordum kusura bakma ama dertleşebliriz seve seve dinlerim seni.kaç yaşındasın.herşey kolay kolay anlatılmıyor herkese bilirim.fakat sen benim daha ilk sayfalarımı okumuşun anlaşılan.ben şu anda bebeğim düşmesin die yatıyorum kritik bi sürece girdim bu sabah.kanamam var doktorumla tel.leştik düşürüyor olabilirsin yarınki kan ölçümüne bakıcam dedi.inşallah senin çook ii geçer ve size bir kurtarıcıdır meleğiniz.:teselli:

bugün yine ölçüm yaptırdım ve hormonum 5.9 a düştü.düştü artık bebeğim.bikaç günlük heyecanı bile yetmişti.çok karışık ve üzgünüm....doktorum istersem 1 ay dinlenip sonra gene deneyebileceğimizi söyledi.ama çok sancılıyımmm.çok canım acıyor.eşime şu an o kadar kızgınımki.sanki onun yüzünden olmuş gibi.konuşmak görmek istemiyorum onu...

kıyamam canım geçmiş olsun çok üzüldüm senin için inşallah bir dahaki sefere herşey çok daha iyi olur üzme kendinide vücudunda ruhunda toparlanabilsin

evet surem son gelişme nedir sende bayadır sessizsin...

ben gelmeyeli neler olmuş ya . canım öncelikle çok geçmiş olsun. çok üzüldüm. ama napalım bunda da vardır bir hayır . eşine de çok kızma artık. bak oda havaya girmişti bile. belki bundan sonraki bebeği ikinizde çok isteyerek ve tadını çıkararak bekleyeceksiniz. inşallah en kısa zaman da tekrar hamiş olursun. her şey bir yana şükretmen gereken bir durum var . sağlıklısın ve tekrar anne olma şansına şahipsin. bunu unutma . her şey allahtan herşeyde mutlaka bir hayır vardır gerçekten de buna inan.

çok sağol.ama ben hala daha ona çok kızgın ve kırgınım.o her ne kadarda şu an benim üstüme titresede kolay atlatamıcam.gerginim sinirliyim.2.yi de kolay kolay düşünmicem...

beliss eşinin bir suçu yokki be güzelim
o da kabullenmişti ve istiyordu sonuçta
inan eşinde üzülmüştür
hiçbir sağlık probleminiz yok bak ne güzel
inş bir sonraki sefere istediğiniz gerçekleşir.

sağol canım ya gün geççtikçe sakinleşiyorum tabikide.yeni bebeğimizi daha planlı ve rahat mutlu biçimde beklicem inşallah...

gerçekten eşine çok kızdım allahın insana verebileceği en güzel armağandır bebek.nasıl istemediğine aklım ermiyor. hani 4. çocuk falan olsa bakamam çok gelir dersin ama ilk bebiş bu yaaaaa.(aslında ikinci) madem bebek düşünmüyodu bi sürü korunma yolu var.ama olduktan sonra nasıl istenmezki.belki sana destek olsaydı sonu düşük olmıycaktı.düşündükçe kızıyor insan.artık kızmanında pek anlamı yok .
umarım durumu çabuk atlatırsın gerçekten çok zor bi durum.umarım ikinizinde istediği bi zamanda tekrar bebişin olur ve bu duyguyu doyasıya yaşarsın.yine de herşeyin hayırlısı tabiii.

düşündükçe kızıyor insan.artık kızmanında pek anlamı yok .
canım öyle söylüyorsunda işte napsın ilk çocuk olunca bir şaşkınlık oluyor işte. elde değil. helede bu zamanda kendin için gelecek korkusu çekerken bebek haberide gelince insan şaşkınlık yaşıyor bu normal zaten .
ama beliss fazla hassas olduğu için kendine fazla dert etti ama ben inanıyorum bir kaç ay sonra ikisi birden isteyecek ve buradan güzel haberlerini alıcaz. Her şeyde bir hayır var. Belki de bu durum eşine bir ders olması için bu şekilde gerçekleşti. ıstenmeyerek doğsaydı tavrı değişmeseydi daha kötü olurdu belki. ama şimdi ise çok farklı . şimdi gelecek bebeği her ikisi de umutla ve dört gözle bekleyecekler.
ınşallah çok sürmez haberini alırız canım .
Eee beliss ne var ne yok şimdi nasıl hissediyorsun daha iyisindir umarım .

canım öyle söylüyorsunda işte napsın ilk çocuk olunca bir şaşkınlık oluyor işte. elde değil. helede bu zamanda kendin için gelecek korkusu çekerken bebek haberide gelince insan şaşkınlık yaşıyor bu normal zaten .
ama beliss fazla hassas olduğu için kendine fazla dert etti ama ben inanıyorum bir kaç ay sonra ikisi birden isteyecek ve buradan güzel haberlerini alıcaz. Her şeyde bir hayır var. Belki de bu durum eşine bir ders olması için bu şekilde gerçekleşti. İstenmeyerek doğsaydı tavrı değişmeseydi daha kötü olurdu belki. ama şimdi ise çok farklı . şimdi gelecek bebeği her ikisi de umutla ve dört gözle bekleyecekler.
İnşallah çok sürmez haberini alırız canım .
Eee beliss ne var ne yok şimdi nasıl hissediyorsun daha iyisindir umarım .
daha

valla arkadaşım bebeüi kaybedişten dahada fazla eş,min o tepkisi beni çok sarstı.hala daha kırgınım.doğru düzgün cümleler kurup gönlümü almayı beceremedi.dün gece ağzında bir iki bişiler gevelemek istedi biz yapalım bebek çok beklemeden der gibi ama aldırmadım.doğru düzgün konuşmadan düşünmüyorum ben.bu seferkini biraz zor atlatıcam.

valla arkadaşım bebeüi kaybedişten dahada fazla eş,min o tepkisi beni çok sarstı.hala daha kırgınım.doğru düzgün cümleler kurup gönlümü almayı beceremedi.dün gece ağzında bir iki bişiler gevelemek istedi biz yapalım bebek çok beklemeden der gibi ama aldırmadım.doğru düzgün konuşmadan düşünmüyorum ben.bu seferkini biraz zor atlatıcam.

canım eşini en iyi tanırsın . bazı insanlar aklından geçenleri çok net dökemez kelimelere anlatmak istediği şeyleri bi türlü açık seçik anlatamaz. Eşine arka çıkmak değilde belki tam düşündüklerini anlatamıyor olabilir. herkesin sevgisini üzüntüsünü gösterme şekli farklıdır ve bazende gösteremez helede bu erkek olunca daha zor olur .
Tabiyki en önemlisi sana destek olması ve senin bu olayı tamamen atlatman . ondan sonra açık net her şeyi tam anlamıyla konuştuktan sonra yeni bir bebeğin hazırlığına başlamak en doğrusu . melek bebeğini unutmak isterken acele de etme yeni bir bebek için. tam anlamıyla hazır hissettiğin zaman . Hatta biraz da akışına bırakırsan herşey daha kolay olur gibi. ben de bir ay oldu doktora gideli . o gün bugün ne var ne yok bilmiyorum . aslında endişeliyim ama akışına bırakmaya fazla takılmamaya çalışıyorum. 1 hafta sonra gidicem doktora ama sanki bişey yokmuş gibi sıradan davranmaya çalışıyorum . Dediğim gibi bazen de ayrıntılara takılmak iyi gelmiyor insana .
kendine iyi bakmayı ihmat etme . görüşürüz kaydirigubbakcemile2

canım çok geçmiş olsun hamileliğin başlarında bu kadar sitrese girdiğin için bebeğini kaybettin büyük ihtimalle bende bu yüzden ilk bebeğimi düşürmüştüm (kocam yüzünden) ondan sonra hemen ikinciye hemile kaldım ama raim duvarının kalınlaşması için beklemek gerekiyormuş onuda kaybettim tedavi olmak istiyordum ama 3 düşükten sonra tedavi oluyormuş geçen günde üçüncü bebeğimi kaybettim çok zor ama atlatıyorsun benim kocamda ilk ikisinde hiç yanımda değildi ama sonuncusunda delireceğimi düşündü herhalde baya ilgilendi benimle ama önemli olan zamanında yanında olmasıydı şimdi tedaviye başlayacağım bakalım inşallah herşey gönlümüzce olur ama biraz bekle derim vücudun düzene girsin inşallah sende hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın:CüvCüv:

X