Kiminin duası demişler 🙏🏼

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

gumuselifd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2022
11
2
24
Selamın aleyküm öncelikle. Ben 21 yaşında genç bir kızım ablalarım ben bir cahillik yaptım ve annemin bizi terk ettiği dönem de bir adama tutundum ve kendisi 43 yaşında gel zaman git zaman imam nikahı ile beraber yasamaha başladık. Ancak beni suan saplantı haline getirdi ayrılmak istiyorum ama beni bir şekilde ya bağlıyor ya da huzur vermeyeceğini söylüyor. Bana ettiklerini anlatsam destan olur.. Sizlerden tek ricam benim için dua etmeniz hatta okuyabilecek varsa fetih suresi topluyorum kurtulmam niyetine fetih alırsanız veya baska dua ederseniz çok memnun olurum.. Benim cünkü gücüm kalmadı öyle bir vesile cıksın ki hayatımdan cıksın kendiliğinden beni terk etsin inşallah 🙏🏼

Aleykümselam.
Gidecek bir yeriniz,kimseniz yok mu?
Veya derdinizi anlatıp güç alacak biri?
En kötü izinizi kaybettirir yine kurtulursunuz.
Neden çekip gidemiyorsunuz?

Aleykümselam.
Gidecek bir yeriniz,kimseniz yok mu?
Veya derdinizi anlatıp güç alacak biri?
En kötü izinizi kaybettirir yine kurtulursunuz.
Neden çekip gidemiyorsunuz?
Eli kolu o kadar uzun ki 8 aydır gözümle hiç bulunmayacak kişileri buldu, kardeşimi riske atamam.. Tek istediğim onun gitmesi cünkü diğer türlüsü bizi ziyan edecek..

Kardeşim konuyu "bdv'a açsan yardımcı olucak daha çok insan olur..
Ayrıca kim bu adam? Ne iş yapar?
Kardeşinizle alakası ne? Size zarar vereceğini mi düşünüyorsunuz?

Hayır zarar vermek değil bu öyle bişey değil ben saplantı halindeydim o da saplantı halinde sorun bu bu bağlılıktan kurtulmak istiyorum acıkcası. Büyütecek bişey değil dua istiyorum sadece

Evet çok teşekkür ederim bir de burda açılan konular silinmiyor sanırım bulunmaz herhalde bir bilgim değil mi
Evet konular silinmiyor, siz üyeliğinizi başkasına söyleyip kendi kendinizi deşifre etmediğiniz sürece sizi burada kimse bulamaz😌

Hayır zarar vermek değil bu öyle bişey değil ben saplantı halindeydim o da saplantı halinde sorun bu bu bağlılıktan kurtulmak istiyorum acıkcası. Büyütecek bişey değil dua istiyorum sadece
Dualarımdasın öyleyse 🤲🏻
Gençsiniz henüz, adınıza üzüldüm.
İnsaAllah kurtuluşa erersiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X