Kime inanacağız biz

sağ kolunda bozulma varmıs kordonunun bır kısmında ıkı damar bır kısmında 3 damar varmıs.( bu hep 3 olmalıydı ) bır de 11 hafta ıle uyumluymuş canım. ikili üçlü testler tanı testi.
İşte canım insanın aklına herşey geliyor her ihtimali düşünüyor bu sonuçta böyle çıkınca iyice kafam karıştı ama yavaş yavaş toparlamalıyım evde bir evladım daha var onun için

Dila, konuyu çok irdeliyorsun. Her sağlıklı kadın düşük yapabilir, doktorunda gerekli açıklamayı yapmış. Tam olarak ne düşünüyor neyi sorguluyorsun anlamadım inanki. Yeniden gebelik planlıyorsan bu yaşadığın bir sorun yaratmaz düşünebilirsin. Kromozom bozukluğu vardı gelişemedi bu şekilde bakmalısın olaya. İkili testin tıbbi açıdan bir güvenilirliği yok. Test yaptıran on kişiden 8 i riskli çıkıyor zaten. Geçerli olan patolojidir.

İşte canım insanın aklına herşey geliyor her ihtimali düşünüyor bu sonuçta böyle çıkınca iyice kafam karıştı ama yavaş yavaş toparlamalıyım evde bir evladım daha var onun için
kafan karışır tabı canım. zamanla gececek guclu ol ıyı ol kı oğluna da ıyı ol.

Bir arkadaşım ben ilk bebeklerimi erken doğurup kaybettiğimde ''Niye üzülüyorsun dünyanın sonu mu ? Nolacak düştüyse. Yine doğurursun gibi şeyler söylemişti. Sonra evlendi. İlk bebeğini daha 6 . haftada düşürdü. Cinnetlere girdi delirdi çocuğumu kaybettim diye. E sen bana diyordun nolacak bir tek sen mi düşürdün diye ki benimkiler erken doğum 16 23 hafta yanı yüzüne yüzüne demek istemiştim ama dememiştim o zaman nedense.

Neyse aklıma geldi öylesine.

Sende mi yaşa demek istedin kısaca :) ben diğer konusuna da yorum yapmıştım “düştüyse nolmuş” amacıyla yazmadım içinizdekileri söylemediğiniz kişiye dökün bence. Zira benimde neler yaşadığımı bilmiyorsunuz. Neyse yazdım öylesine

aslaa kımse yasamasın. içimi size dökmedim tabıkı olur mu oyle algıladıysan uzulurum. hepimiz her seyı yasayabılırız basımıza ne gelecegını bılmıyoruz. yanı arkadasım benım yasadıgımı bılmedıgı ıcın ne hıssettırdıgını bılmedıgı ıcın ıyı nıyetlı ama bılmeden yorum yaptı. bazen boyle gercekten ıyı nıyetlı ama karsımızdakılerı uzacek yorum yapabılıyoruz ben de yapmısımdır.

çok geçmiş olsun. acınızı paylaşıyorum. bir an önce atlatmaya çalış ve inşallah gelecek yeni, sağlıklı gebeliğinle çok mutlu ol

yani şu ikili testi kaldırsalar da kurtulsak gerçekten. temiz dese inanamazsın, sorun var dese inanamazsın; nedir yani bu çile ya.

Seninki daha oluşmamış bir gebelikti ortada bebek bile yoktu diyebilirdiniz bence keşke deseydiniz ben de gıcık oldum

Seninki daha oluşmamış bir gebelikti ortada bebek bile yoktu diyebilirdiniz bence keşke deseydiniz ben de gıcık oldum
arkadasım kötu nıyetlı degıldı. kendınce tesellı edıyordu. ama ıste laf yerıne gelmıstı dedıgın gıbı kötu nıyetlı olmadıgını dusundugum ıcın cevap bozmamıstım. uzulme yıne olur gıbı seyler soylemıstım.

kesinlikle ve nipt i yaygınlaştırsalar. 400 500 euro arası

kesinlikle ve nipt i yaygınlaştırsalar. 400 500 euro arası
ya koca Türk devletinin bunu yapacak gücü yok mu gerçekten, anlamıyorum. sosyal açıdan da sağlık sisteminin üzerinden yük alabilir hem de zaten. laboratuvarlarımız zaten çok iyi. kesinlikle daha orta bir yol bulunabilir

Yani sma terapilerini bile karsilamiyorlar. İnsanları para toplamak zorunda bırakıyorlar. Doğu Avrupa ülkelerinde olan tedavi bizde yok. Çok kiziyorum

İnşallah çok sağolun
İşte insanın kafası karışıyor iki test sonucuda farklı olunca ..

2 li test rakamsal verilerdir sadece patolojiye daha güvenilir geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…