Makyaj Ürünleri Kim Kardashian Makyajları...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

brunettee

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
2.360
467
Yüzü,ten rengi ve saçları dışında beğenmediğim bu kadının çok güzel makyaj yaptığını yada ona çok uyumlu ve güzel makyaj yapıldığını düşünüyorum.

Burada beğendiğiniz veya beğenmediğiniz Kim makyajlarını paylaşırsanız sevinirim.

Kim'in birkaç makyaj videosunu ekledim.Videolar ingilizce tabi.Makyaj konusunda iyi olan arkadaşlarımızda Kim makyajı konuusunda yardımlarınızı bekliyoruz.

Kim Kardashian Smoky Eye Makeup Tutorial | OurVanity.com. Hot Beauty News & Tips
Pink Chocolate Break: Kim Kardashian's Beauty/Make-Up Secrets
http://www.youtube.com/watch?v=ij49ugSbl10&feature=player_embedded
kim kardashian make up - YouTube
kim kardashian eyes makeup - YouTube
KIM KARDASHIAN “THE KIMMEL” SMOKEY EYE MAKE UP TUTORIAL | Makeup Beauty Guide | Makeup Beauty Videos

Uploaded with ImageShack.us

bu pembe tonuna yakın bir renk mabellıne color sensetional serisinde var 180 crazy pink aynı seri de benzer bi başka ton daha vardı sanırım umarım yardımcı olabilmişimdir
buarada bu kadının makyajlarına bende bayılıyorum bende bu tarz esmer koyu renk saçlı koyu renk gözlyüm sarı tonlarında bi makyaj yapmak istiyorum ama altın sarı değil de daha opak sarılar ama acaba yakışır mı ?

Teşekkürler Canım.Renge baktım,birebir aynı değil ama istediğim renge yakın.En iyisi testırını denemek.Birebir aynı rengi görür duyarsan haber ver bana olur mu :)
Bende buğday tenliyim ve koyukahverengi gözlerim var.Altın sarısı değilde opak bir sarıyı yeşil eyeliner kullarak uyguluyorum.Sarı renk farın gölgelemesini yeşil ile yapıp koyu yeşil eyeliner sürüyorum ve alt kirpik diplerime yeşilin açık bir tonunda kalem uyguluyorum.Kendime yakıştırıyorum.Deneyebilirsin...

Bu kadın gerçekten çekici bir kadın

Yani öyle güzelliği aman aman değil ama insanın baktıkça bakası geliyor

Cazibe işte bu olsa gerek

bazı fotolarda alt kirpiklerine çok fazla rimel sürülmüş. maşallah alt kirpikleri çok uzun olduğu için hem alttakiler hem üsttekiler uzun olunca biraz garip olmuş. alt kirpiklere az sürülmüş olan fotolarda ise gayet hoş göz makyajı...ama genel olarak beğendim makyaj tarzını. bir sürü de örnek foto var paylaşım için teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…