Kilo vermeniz durdumu? Buyrun gelin :))

MucizeMiZz

Hoşgel Meleğim❤️️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2011
301
184
DIYET YAPIYORUM BASTA IYI IDI AMA SIMDI VEREMIYORUM KILO VERMEME DURDU DIYORSANIZ ISTE FORMUL:

1 avuc tarhun otu,1avuc ada cayı,1 avuc taze nane,1 lımon 2 lıtre suya atın gun ıcıcnde ıcıcn ve gece yatmadan 1 bardak mutlaka ıcın.

DETOKS CAYI:

Taze nane,yesıl elma ,kerevız sapı,taze zencefıl mıktarı kısıye gore deyısır hangı tata daha cok olsun ıstersenız onu cok ekleyın katı meyve sıkıcandan gecırın ve her gunte olarak tuketın

Vücudun yağ yakım mekanizmalarını da açığa çıkaran formül şöyle:

3 litre suyun içerisine, 2 orta boy elma (Yeşil elma tercih edilirse daha iyi) kabuklarıyla 4′e bölünerek atılır. 1 limon 4 eşit parçaya bölünerek karışıma eklenir. Daha sonra 1 tatlı kaşığı tane karanfil, bir tatlı kaşığı tane karabiber ve ...bir dal kuru tarçın hafif kaynatılır. 15-20 dakika, aroması çıkana dek kaynatılır. Ilıdıktan sonra şişeye alınarak içilir.

hiç başlamadıki dursun :KK43: başlatmak için ne yapmam gerekiyo en etkili am en en en en etkili ve en en en sağlıklı yöntem söyleyin bana.

durmayı geç artıyo üstelik ac kalamıyorum ya diyet listeleri olmadan zayıflamanın bi yolunu bilen varsa rica etsem söleyebilir mi

Arkadaşlar öncelikle şunu söyleyeyim aç kalarak zayıflanmaz diyen herkes yanılıyor.Bazı dönemlerde kilolarımdan şikayet ederim.Yine bir dönem kilolarımdan yakınmaya başlamıştım ve işe koyuldum,bu sefer gerçekten büyük bir azim vardı.Günde 2 öğün yemek yiyordum ve günde 2 dilim kepek ekmeği ile kendimi sınırladım,bunun dışında gün boyunca bildiğimiz çay içtim(elbette şekersiz) ve zayıfladım,aç kaldım(aslında aç kalmakta değil ama önceden çok fazla yemek yediğim için bir eksiklik hissettim).Bunun yanında da günde sadece yarım saat televizyonun karşısında egzersizler yaptım.1 ayda tam 4 kilo verdim.Şuan 54 kiloyum.hedefim 51 ve 51 olana kadarda durmak yok!Zaten uzun zamandır şekerli gıdalar ve beyaz ekmekten uzak durduğum için artık canımda istemiyor.Size tavsiyem eğer yakın bir zamanda kilo vermek istiyorsanız aç kalacaksınız,üzgünüm bunun başka oluru yok.Ha şunuda ekleyeyim günde 2-3 fincan limonlu yeşil çay içmeyi ihmal etmeyin,hem idrar söktürücü hemde gerçekten zayıflamaya çok çok faydalı.İyi günler dilerim...

X