kilo veriyorumm

nickminkenari

sıkı sıkı tutun
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
1.397
21
arkadaşlar 9 haftalık hamileyim hamile kaldıgımı ögrendiğimde 84 kiloydum şimdi 80 kiloyum.dr a ilk gittigimde hamileleiği 13 kilo ile bitiricez dedi ve ilk üç ay üç kilo almamın çok normal oldugunu söyledi.ama ben bırakın almayı 4 kilo verdim hiç bişey yiyemiyorum çorba,süt yogurt başka azıma bişey süremiyorum.bugün dr u aradım ve durumumu belirttim bazı gebeliklerde olur dedi.yiyemiyorsan zorlama daha ilerde yememek için beni arıyacaksın zaten dedi.benim derdim bebege bişey olurmu her kusmada sanki bebeğim azımdan çıkıcakmış gibi oluyorum.bulantıyı bastırıcak gıdalar varmı tecrübelirine dayanarak yazarsanız sevinirim.ben kilolu hamile kalanlardanım acaba bu yüzdenmi bişey yiyemiyorum alakası yok ama bende bi cevap arıyorum kendi kendime

merhaba canim bende 8 hftalik hamileliyim ama hamile oldugum bu yana tam 4 kilo vermisim
sitelerde arastidim normal diyo ilk uc ayda bi kilo alsan normalmis bende doktoruma gizsem sorarim
bende cok fena bi kusmam var ve agzim acayip sulaniyo bu neyin nesi bilmiyorum

canım üzülme bende 3-4 kilo vermiştim benimle beraber hamile olan arkadaşlarımda ilk üç ayda 6_7 kilo verenlerde var merak etme bebeğinede hiç bişey olmaz sonradan hızla kilo alırsın.sana tavsiye edebileceklerim var benim bulantımı azaltan ve kilo kaybımın fazla olmamasını sağlayan serum oldu birkaç tane serum yedim.gece yatağın kenarına leblebi galeta ve kraker koy sabah uyanınca yataktan hiç kalkmadan bunlardan ye yaklaşık 15_20 dakika bunları yiyerek yatakda oyalan daha sonra kalk evin heryerinede bunlardan koy miden bulandıkça yersin birazda olsa faydası oluyor canım birde mümkün olduğunca yat dinlen ama merak etme 16. haftadan sonra hiçbirşeyin kalmayacak

aslında bi yandanda seviniyorum verdiğime zaten kiloluyum.uzun zamandır ilk defa bu akşam karnımı doyurdum.işin kötüsü aç karna yatınca baş agrısı oluyo bende.bugün rahat rahat uyuyucam çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…