kilo veremiyorum

Ladybird 01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2024
3
4
27
Merhaba arkadaşlar 27 yaşındayım boy 1.65 kilo 66 bir türlü veremiyorum az ye ekmek yeme hepsini denedim çalıştığım için malesef spor yapamıyorum su fazla tüketemiyorum acaba ondan mı diye düşünüyorum hergün bir bardak su içebilyorum fazla kahve çay da içmiyorum ne olcak boyle bilemiyorum.

Merhaba arkadaşlar 27 yaşındayım boy 1.65 kilo 66 bir türlü veremiyorum az ye ekmek yeme hepsini denedim çalıştığım için malesef spor yapamıyorum su fazla tüketemiyorum acaba ondan mı diye düşünüyorum hergün bir bardak su içebilyorum fazla kahve çay da içmiyorum ne olcak boyle bilemiyorum.
Vitamin değerlerinize baktirdiniz mi ?
Su çok büyük etken su içmeyi ihmal etmeyin
Yediğiniz i yakamiyor iseniz o da etkiler

Kilonuz çok fazla değil aslında ama su içmemek büyük sıkıntı, hele bu sıcaklarda günde iki litre şart. Diyet falan yapıyor musuz? Kilo vermek için egzersiz şart, günde 15 dk ayırıp yapsanız yine yeter.

Kilonuz çok fazla değil aslında ama su içmemek büyük sıkıntı, hele bu sıcaklarda günde iki litre şart. Diyet falan yapıyor musuz? Kilo vermek için egzersiz şart, günde 15 dk ayırıp yapsanız yine yet

Kilonuz çok fazla değil aslında ama su içmemek büyük sıkıntı, hele bu sıcaklarda günde iki litre şart. Diyet falan yapıyor musuz? Kilo vermek için egzersiz şart, günde 15 dk ayırıp yapsanız yine yeter.
Merhaba kilom basen ve bel bide yüzüme fazla vurduğu için mesala bacaklarım ince ama basen çıkık bide bel kısmım da aynen oyle

Egzersiz ve düzenli bir beslenme olmadan kilo vermek zor. Ben de başladım diyete. Tüm kış iş temposu stres yedim hep.
Ve çok zor kilo veren biriyim. Bacak ve basende kilom birikiyor. Diyetisyene basladim. Vicdan yapıp uygulamaya çalışıyorum ama pek veremiyorum

Ama şu net gerçekten bol su erken saate yemek yemeyi kapatma ve ciddi egzersiz gerekli

Kilo vermek istiyorsanız ee biraz fedakarlık yapın.
Evde youtubeda video var spor yapın. Su için. Aç uyuyun.

Vitamin değerlerinize baktirdiniz mi ?
Su çok büyük etken su içmeyi ihmal etmeyin
Yediğiniz i yakamiyor iseniz o da etkiler
Kesinlikle iron kahve ve detox kullanmanızı tavsiye ediyorum 1 ayda 11 kilo verdim ve sporsuz …

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle iron kahve ve detox kullanmanızı tavsiye ediyorum 1 ayda 11 kilo verdim ve sporsuz …
Ben bunun asla sağlıklı ve etkili olduğuna inanmıyorum insan beyninde bitirecek yeme içme işini bu tür şeylerin sağlığa ciddi zararlar vereceğine inanıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
koyu demlenmiş yeşil çay. hem kanserden korur hem zayıflatır. ama yaprak olanından alacaksınız toz yeşil çay değil.

X