Kilo alnca arpk Bacaklar dzelir mi?

cezerye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2008
65
3
hiç rastladınız mı böyle bir olaya. çünkü sütun gibi bacaklarım varken aşırı kilo kaybedip geri alamayınca üst bacaklarım arasında boşluk kaldı kilo alınca eski haline döner mi szice?

hiç rastladınız mı böyle bir olaya. çünkü sütun gibi bacaklarım varken aşırı kilo kaybedip geri alamayınca üst bacaklarım arasında boşluk kaldı kilo alınca eski haline döner mi szice?

bence döner zaten kilolu olanların bacakları çarpık olsa da pek belli olmaza.s.

canım eger bacakların dogustan carpık dıılse tabı kı doner . fakat dogustan carpık olup cok kılolu ınsan gordum yanı . demek ıstedıgım dogustan carpıksa kılo alıp almaman farketmıyo hep carpık kalır ...

doğuştan değil canım ya aşırı kilo kaybından oldu 55 ten 43 kiloya düştüm şimdi 49-50 kiloyum ara biraz kapandı ama hala bir iki cm lik boşluk var maalsef

doğuştan değil canım ya aşırı kilo kaybından oldu 55 ten 43 kiloya düştüm şimdi 49-50 kiloyum ara biraz kapandı ama hala bir iki cm lik boşluk var maalsef

o zaman sanslısın canım . cunku bu gecıcı bısey ve tamamen senın kılo almana baglı =)

dert etme bende de oluyo kilo alıyorum dümdüz oluyo veriyorum arası açılıyo normal bişey bence. 50 kilo ve üstündeyken normal oluyo 46 45 e düşünce açılıyo ara

Canım eski haline dönersin tabiiki ama birdahaki sefere bu kadar zayıflayacaksan, rejim yanında bacak egzersizide yap o zaman ara o şekilde açılmıyor, kaslar görünrüyü koruyor canım.

dert etme bende de oluyo kilo alıyorum dümdüz oluyo veriyorum arası açılıyo normal bişey bence. 50 kilo ve üstündeyken normal oluyo 46 45 e düşünce açılıyo ara

boyun kacki ? bnmde boyum 1.53 fln kilom 45..dizimn üst kısmında bnmde bosluk varçklo alnca kapanrmı ya

Bu olay benim de başıma geldi. İstemsiz olarak üzüntüden çok zayıflamıştım bir ara, 41 kiloya düşmüştüm (boyum 1.62), o zaman normalde dümdüz olan bacaklarım çarpılmıştı. Çok üzülmüştüm kesin bir hastalık var kemiklerim çarpılmaya başladı diye ama yeniden kilo alınca herşey normale döndü, yine dümdüz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…