Kilo almak isterken şimdi zayıflamaya çalışmak

yasasinozgurluk

Tatlım yalnız o evrim değil, FONDÖTEN!!
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2019
490
721
25
Arkadaşlar selam.
Ben 2 3 sene öncesine kadar hep kilo almaya çalışırdım ama asla alamazdım süreklı fast-food, yağlı ürünler, abur cubuk tüketirdim ama kilo almazDIM...
Sonra bir anda 45'den 50'ye çıktım. Aslında 50 normal çünkü boyum 1.68 fakat bu kilo göbeğe vurdu
Biz arkadaşlarla 2 haftada bir veya 3 haftada bir içmeye çıkarız bununda etkisi olduğunu düşünüyorum alkol vs.
ŞİMDİ SORUM BEN BU GÖBEĞİ NASIL ERİTEBİLİRİM? internette bir çok şey var ama arkadaşlarıma sorunca bunlarla olmaz diyorlar. O yuzden aranızda göbek eriten var mı? nasıl erittiniz hangi spor pozisyonları ile yada bir kür ile ?

Saglikli beslenerek ve düzenli spor yaparak eritirsin göbegini
Mucizevi birsey yok, eger kilo alma sürecinde güzel sporunu da yapasaydin böyle kötü bir sekilde almazdin kilonu, sporu hayatindan hic cikarma
Bilmiyorum gerci spor yaptin mi?
Mekik cekmeni öneririm ve de geceleri yemek yemeden uyumani
Iki dogum yaptim göbegimde fazla yag kalmadi bu sekilde erittim ben de

Hiç spor yapmadım. Bu arada evde bisiklet var bu spor salonundaki aletlerden. Onu kullansam mekik çeksem bir kaç hareket daha yapsam her gün, max kaç ay içinde erir sizce?

Hiç spor yapmadım. Bu arada evde bisiklet var bu spor salonundaki aletlerden. Onu kullansam mekik çeksem bir kaç hareket daha yapsam her gün, max kaç ay içinde erir sizce?

Bilemiyorum ki zamanini, bu senin bünyene ve metabolizmana bagli
ama önemi var mi zamanin, sen yapmaya basla saglikli beslen, spor yap, birsey kaybetmezsin
50 kiloymussun bir de, cok uzun sürecegini sanmiyorum
Tabi alkol de göbek yapar birazcik dikkat edersen kisa sürede toparlarsin bence
Ki ben 158 e 55 kiloyum göbegimden sikayetim yok , hadi olsa olsa birazcik

gobekle bisiklet en alakasizi oluyo canim. Basenin varsa anca o gider.alkol gobegi normal kilo gobegi gibi degil. Boyle genisce bi hazneyi kaplar yuvarlacik. Karacigerinde problem olanlarda da boyle tip gobek olur. Sendekinin oyle oldugunu sanmiyorum. . Gobek deliginden asagisi icin bacak lari karna cakme hareketi ip atlama plankda durmak . Ve plank pozisyonunda tirmanici hareket ama bunun yaninda hamurdan sekerden falan uzak durcaksin arada yersen bisi olmaz da. Dikkat etceksin iste. Midenin etrafinda kaburga kenarlari icin mekik cesitlerinin hepsini yapabilirsin. Indir bi uygulama bel karin yagi calistiran. Yap 30 gun bak noluyo :)

Merhaba herbalife urunlerinden kullandınız mı? Bilgi almak isterseniz yardımcı olabilirim.

Eklentiler

• IMG_20200106_160201_571.jpg
    103,1 KB · Görüntüleme: 38
yediklerinize dikkat edin. hamur işi ve şekerden uzak durun.
bence göbek için en etkilisi mekik fakat artık bir sürü uygulama var, onlardan indirip belli bölgeler üzerine oradaki hareketleri yapabilirsiniz.

zaten fazla bir kilonuz yok. ama metabolizma hızınıza göre verme süreniz değişir.

Nasil kg aldiniz peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…