Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kilo Alarak Göğüs Büyür mü?

canım bende senle aynı boydayım , bende 4 kilo aldım bunun için ama (zayıfım senin kadar olmasada ) göğüslerime bi gram gitmedi, direk göbek

her yerin büyür, sırf göğüse gitse kilolar ne güzel olurdu. bunun için protein ağırlıklı yemek gerekiyormuş. karbonhidrat daha çok göbek ve kalçaya gidiyormuş

Tamamen yapi meselesi. Kiz ya annesine ceker yada halasina.
Benim annemin gogusleri benimkinden kucuk, zayif oldugum halde.
Kiloyu goguslerimden aliyorum. Halalarimin ise bu konuda masallahlari var :KK1:

benimde gögüslerim cok kücük bende 70/75 A sütyen takiyorum
boyum 163 kilom su an 50/51 gidip geliyor
fizigimden gayet memnunum ben bi ara 47 kiloydum gögüslerim yine kücük sonra bi ara 55 hatta 57 kiloya kadar cikdim ama hic bir ise yaramadi kisiden kisiye degisiyor bende ne yazikki kilo almak gögüslerimi büyütmüyor.,..

Benim büyüdü,ama zayıf halimi tercih ederdim..

Geçen sene 75 kullanıyordum hatta tam doldurmuyordu 6 kilo aldım 80 kullanmaya başladım. Şuan yine 75 ama :KK1: 2 kilo gitti.2 kilo bile nasıl fark yaptı zaten kilo aldı mı göğüslerden ve bacaklardan aldığım için...

büyümesi gerekir çünkü göğüs yağ tabakasından ve damarlardan oluşur.daha çok yağ tabakasından.kilo aldığında ya da ilgili hormon salgılandığında(ki bu hamilelikte oluyor) göğüs büyür genelde.ama genetik yapının da etkisi var.benim annemin ve halamın göğüsleri büyük ama benimkiler küçük mesela,ben de dertliyim o yüzden:KK43: 18 yaşındayım,172cm boyum, 50 kg yum,aşırı zayıfım yani bunun etkisi olabilir.evlenince hem kilo alırsın hem de göğsün büyür diyorlar :KK70: :KK70:

X