Kıllanma

I

ilkbahar...

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ilkbahar...
dün kadın doğum uzmanına gittim kıllanma şikayetimden dolayı.bacaklarımın üst kısmında vajinaya yakın kısımlarda aşırı kıllanma var. ama doktor sadece göbek kısmıma ve göğüs arasına baktı. oralarda kıllanma yok. bacaklarının üst kısmında kıllanma olması normal dedi. ama hiç bir kızda ben görmedim, arkadaşlarımda da yok dedim. o normal dedi başka bir şey demedi. benim gibi olan var mı? bacaklarını üst kısmında, özellikle de vajinaya yakın kısımlarda aşırı kıllanması olan var mı?
lütfen olan varsa eğer bildirsin, doktor normal dedi ama bana hiç normal gelmiyor. gerçekten normal miyim merak ediyorum.

bencede normal bende var çünkü..genelde bacağın üst kısmında olmaz yada cok seyrek olur ama bnm öyle değil..normalsin bence:)

benimde var canım bende doktora gitmek istiyorum biraz koyu renklimi seninkiler benim öyle

benimde var canım bende doktora gitmek istiyorum biraz koyu renklimi seninkiler benim öyle [/QUOTEevet canım benimkiler çok koyu renkli. üst bacağımda var, bir de üst bacağımda vajinaya yakın kısımlarda aşırı bir artış var. sizinki de öyle mi, yoksa üst bacağınızın her yerinde eşit mi var?

canım hormon tahlili filan istemedimi.genelde hormonlarla alakalı kıllanma.bendede var.polikistikoverli hastalarda oluyor.bendede ondan dolayı var..testesteron hormonu yükselince tüylerde çıkıyor..kadın doğumcuya git muayene ol bi istersen.belkide değildir ama yinede git derim ben..

X