Göz Makyajı kıl tekniği ile kaş kontorü

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ya benimde ara ara seyreklikler vardı sarımsakla ( önce doğal yolları deniorm olmazsa sunilere bakıorm ) biraz artırdım oraları ama yavaş ilerlio tabi :)

ben kaslarımı aldırdıgım kıza sordum, İstanbul kartal da dilek kara diye bir kızı tavsiye etti
instegramda baya foto var ben de gideceğim galiba, bu kişiyi tanıyan var mı?
yaptırdın mı bilmiyorum ama ben varım canım kaşımı aldırırım kendisi nasıl becerdiğini bilmediğim eski kuaförümün düşürdüğü kaşlarımı gayet toparlamıştı Kaş kontorune geleni bayagı cok kötü olsa gitmezler. Bende yardımcısı hariç abartı bariz kahtalı mıçı formunda kaş görmedim açıkcası.Onunda kadının kendi isteği olduğunu düşünüyorum.(eski bu arada gittiğinde gözlerin ararsa yok yani oralarda :))Kontor yaptırmadığım için sana çok yardımcı olamam ama paraaaa diye bağıran kadınlardan değildir.Müşteri memnuniyetine önem verir tatlı bir hanım görüşmeye gidersen sana zaten ne yapıp ne yapamayacağını açıkça belli eder. Tanıyan var mı diye sormuşsun diye yazdım ha birde araştırman devam ediyorsa Nişantası Bulut Aras a da bir bak derim onda yaptırmış sonrada rotus (akınca yapılan işlem )attırmış birini bizzat tanıdım doğaldı onunkide.

Yanlış yazmışım bu arada Bulut Mayasgil olacaktı.Niye Türk filmine bağladıysam.

Merhabalar,
ben bundan 9 ay önce kıl tekniğyle kaş konturu yaptırdım. İlk günler zor geçti ama sonuç başaralı oldu :) tek bir sefer rötuş yaptırdım gören herkes şuan doğal olduğunu söylüyor. kaş yüzümüzde gerçekten önemli bir yere sahipmiş :) herkes tavsiye ederim. ben Ankara da Emre Polat kuaföre yaptırdım. g

merhabalar
bende kaş kontörü yaptırdım (lazer köşk) bir müddet sonra rengi değişti,iki kaşımın da aynı olmadığını söylüyorlardı bende tekrar gittiğimde yapan kişinin gelmediğini ayrıldığını söylediler bende akrabam kaşını yaptırdığı kuaförde düzelttireyim dedim o da kaşıma dövme boyasıyla yapmış silip düzelttiği yerler iki renk oldu insan içine çıkamaz oldum devlet dairesinde memur olarak çalışıyorum 1 yıl aradan sonra tanit güzellik merkezi Ayten Kömürcü hanımla görüştüm insana güven veren ,çok sıcakkanlı, hoş sohbetiyle sildirmek için kararımı verdim. ilk seansa başladık yaptığı işleri gördüğümde doğru yerde olduğumu anladım. siz siz olun işin ehli olmayan kişilere işlem yaptırmayın,benim yaşadığım mağduriyeti yaşamayın

Canım albümünü göremedim ama memnunsan nerde yaptırdığını öğrenebilirmiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…