Göz Makyajı kıl tekniği ile kaş kontorü

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sezenpanpisiniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2014
198
41
selam kızlar, kıl tekniği ile kaş kontoru yaptıran var mı? yaptıracağım ama kaşlarım dökülür mü zararı var mı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Bende araştırıyorum bu konuyu ama bir sonuca ulaşamadım henüz:KK43:

ben kaslarımı aldırdıgım kıza sordum, İstanbul kartal da dilek kara diye bir kızı tavsiye etti
instegramda baya foto var ben de gideceğim galiba, bu kişiyi tanıyan var mı?

selam ben daha yeni yaptırdım kıl tekniği ile daha önce 6 yıl önce döğme tekniği ile yaptırmıştım hiç beğenmemiştim yüzümü sertleştirmişti ama bu sefer harika oldu çok beğendim

uzmandilekkara gibi bi adresi olaması lazım, var inst. da
ben evin orda bi yere sordum kız daha 3 kas yapmıs dilek hanım 650 isterken benden 500 istedi
Demek ki 650 normal
Bence de 650 normal,ben 1250 tl fiyat aldım:KK57:

Ben 2 gün önce kıl tekniği uygulaması yaptırdım,fakat biraz sabırlı olmam gerekiyor sanırım. Şuan oldukça koyu ve kalın görünüyor. Sanırım bu normalmiş aayece aayece

Kızlar,bende iki gün önce Kıl Tekniği yaptırdım kaşlarıma. Çok beğendim sonucu. Kaşlarımı ala ala azalmıştı ve inceltmişti daha önce Kaş aldırdıgım bayan. Kaş kalemi ve Kaş farı kullanmaktanda sıkılmıştım. Malum,yaz geliyor . Deniz havuz sıkıntı olacağını düşünerek yaptırım :) Iyikide yaptırmışım :) Bir ay sonra rötuş için gideceğim.
Merak edenler için albüm oluşturdum. Beni izlemeye alanlar sonucu görebilir :KK66:

hımm anladım canım yinede kaş kelemiyle falan çizse baksan ya yakışmış çok güzel olmuşda kalın hayranlığı varda bende :KK70:

hımm anladım canım yinede kaş kelemiyle falan çizse baksan ya yakışmış çok güzel olmuşda kalın hayranlığı varda bende :KK70:
Zaten önce çizim Yapılıyor. Çizimde çok daha kalın ve belli olmuştu. O anda ufak bir şok yaşamıştım ama bukadar belli olmayacağını söylemişti tabi :KK66: Bende bu kadar ince Kaş Dan sonra kalın Kaş hayali ile yanıyordum ama çokda kalın değil tabi :KK66:

X