Kıl dönmesi nedir ve tedavisi nasıldır?

mrb kızlar bende bir hafta önce amliyat oldum bende başta akıntı kaşıntı oluyordu artık kaşıntı ve akıntılar artınca bende netten arastırdım sonra kendim bakayım dedim aynayla içi kan toplamış gibi bişey oluşmuştu bi sıkayım dedim sıkmamla duvara sıcraması bir oldu o derece,sonra hemen kanadı zaten iki peçete kan aktı. kuş gözü gibi acıldı delik. doktora gıttım amliyat olucaksın 3 delik var diyince korktum tabi. amliyat gununu kararlaştırdık .anneme bi gün dedim cımbızla bak bakalım cıkıyor mu kıl diye.annem cımbızla bir kıl cekti varya şoka girdi kadıncagız :KK57: çıkan kıl abartmıyorum sacımdı yani uzundur benım sacımda o cıktı ve küçük kıllarda. tabi hepsi cıkmadı cekerken acıdı ama o var. sonra ameliyat oldum ameliyatta bişey yok korkulcak fakat sonrası fena oluyor. halen cekiyorum dikişler alıncak salı günü berbat bişey ne oturabiliyosun ne düz yatabılıyosun ne hareket edebılıyosun. agrılarım hala devam edıyo napcam bılmıyorum. çıkan parca işaret parmagınızın yarısı kadardı ondan pek derin büyük değilmiş hemşire öyle dedi.dikişler alınsın simit alıp oturmayı düşünüyorum . zor iş gercekten.şimdiden bıktım ben :mad: yara kapandıktan sonra bel ve popo kıllarını aldırın derim düzenli çünkü ben öyle yapıcam :KK42:

Merhaba arkadaşlar kızlar bende de var bu illet bende yaklaşık 2-3 senedir var ama ilk anladığımda bir damla kadar kan gelmişti iki tanede abim bu ameliyatı olduğundan dolayı kıl dönmesi olduğunu hemen anladım ama aileme söylemedim hep okul yüzünden erteledim. Zaten o damla kandan beri hiç ağrım falan olmadı şu 3 sende en fazla 4 defa ağrı oldu oda apse şeklinde değil sadece hafif bir ağrı.
Arkadaşlar çok korkuyorum yaşım 18 ameliyattan değil de kalacak izden çok korkuyorum.olursam flap yöntemiyle olucam çünkü en az tekrarlayan yöntem o ama ondada çok büyük iz kalıyor.Sizde nasıl iz durumu ameliyatı tek korktuğum yönü bu iz.Bana yardımcı olun lütfen hala ileme söyleyemedim bide sınav senesi .

mrb kızlar bende bir hafta önce amliyat oldum bende başta akıntı kaşıntı oluyordu artık kaşıntı ve akıntılar artınca bende netten arastırdım sonra kendim bakayım dedim aynayla içi kan toplamış gibi bişey oluşmuştu bi sıkayım dedim sıkmamla duvara sıcraması bir oldu o derece,sonra hemen kanadı zaten iki peçete kan aktı. kuş gözü gibi acıldı delik. doktora gıttım amliyat olucaksın 3 delik var diyince korktum tabi. amliyat gununu kararlaştırdık .anneme bi gün dedim cımbızla bak bakalım cıkıyor mu kıl diye.annem cımbızla bir kıl cekti varya şoka girdi kadıncagız :KK57: çıkan kıl abartmıyorum sacımdı yani uzundur benım sacımda o cıktı ve küçük kıllarda. tabi hepsi cıkmadı cekerken acıdı ama o var. sonra ameliyat oldum ameliyatta bişey yok korkulcak fakat sonrası fena oluyor. halen cekiyorum dikişler alıncak salı günü berbat bişey ne oturabiliyosun ne düz yatabılıyosun ne hareket edebılıyosun. agrılarım hala devam edıyo napcam bılmıyorum. çıkan parca işaret parmagınızın yarısı kadardı ondan pek derin büyük değilmiş hemşire öyle dedi.dikişler alınsın simit alıp oturmayı düşünüyorum . zor iş gercekten.şimdiden bıktım ben :mad: yara kapandıktan sonra bel ve popo kıllarını aldırın derim düzenli çünkü ben öyle yapıcam :KK42:
çok geçmiş olsun canm :)sen kurtulmuşsun sıra bende inşallah
sen hangi yöntemle oldun canım ve sendeki iz nasıl büyük mü?

Merhaba iyi geceler kızlar

Sağ kalçam da akıntı kızarıklık çok ağrı var yanıyor

Acaba kıl dönmesidir:KK43:

Arkadaşlar bende kıl dönmesi oldum. Sadece 3 dakika sürdü narkozsuz. Yrüyerek geldm yürüyrk gittim hep oturdum. Hiç anlamadm suan bir hafta geçti kapandı sayılır sabah akşam pansuman yaoıyorum size önerim ankarada mevlüt topbaş var tavsye ederm. ☺️☺️☺️

Kizlar ya cevap verecek kimse yokmu

sağ kalçam da aķıntı kızarıklık ağrı bide yanma vafr bugun tekrar baktım hafif morarmaya da başladı

kıl dönmesi olabilir mi

Kizlar ya cevap verecek kimse yokmu

sağ kalçam da aķıntı kızarıklık ağrı bide yanma vafr bugun tekrar baktım hafif morarmaya da başladı

kıl dönmesi olabilir mi
Ben de benzer şikayetlerle gittim, kıl dönmesiymiş, ameliyat oldum, çok da kolay geçti ameliyat süreci, çok rahatım şimdi. Doktor Tuğrul Kadıoğlu yaptı ameliyatı, bu konuda en iyilerden aklında olsun canım.

Ben de benzer şikayetlerle gittim, kıl dönmesiymiş, ameliyat oldum, çok da kolay geçti ameliyat süreci, çok rahatım şimdi. Doktor Tuğrul Kadıoğlu yaptı ameliyatı, bu konuda en iyilerden aklında olsun canım.
Canim çok teşekkür ederim ki kendi kendine yara olup geçti

:110::110:Hayirli akşamlar bayanlarr ... sizlere bir sey danismak istiyorumm yaklasik bi iki hafta önce falan kuyruk sokumumda şişlik ve ağri meydana geldi kesik açip apseyi bosalttilar iki hafta açik yaraya pansiman yaptirdim ardindan bugun doktora gittimm ameliyat isteyip istemedigimi sordu tekrarlayabilir dedi bende tekrarlamasinin bi garantisi olmadigi için pek sicak bakmadim ameliyat işine sizce ne yapmaliyimm bide ameliyat olunca da tekrarlama ihtimali varmiş sanirimm o zaman ameliyatin ne anlami var olmayim daha iyi yanlis mi disunuyorumm

Merhaba arkadaşlar, benim 1yasinda bebeğim var ve kıl dönmesi sorunu yaşıyorum, Ankara da onerebileceginiz bir doktor var mı, bir de mikro sinusektomi yöntemiyle ameliyat olan var mı,

X