ki kurbaa evlendirildi.

canayakxixn

Bir Nefes&Düş Gibi
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
4.916
3
49
İki kurbağa evlendirildi. Nikah törenine 2 bin kişi katıldı. “Yeni evlilere” düğün yemeği ikram edildi.

Hindistan’da yağmur tanrılarının yağmur yağdırmasını sağlamak için iki kurbağa evlendirildi.

İnterfaks ajansının haberine göre, kuraklığın yaşandığı Guvahati kentinde iki kurbağa için evlilik töreni yapıldı.

Rüzgar adlı erkek kurbağa ile Şimşek adlı dişi kurbağanın düğününe 2 binden fazla kişi katıldı. Düğün töreninin ardından yeni evlilere sinek ve sivrisineklerden oluşan düğün yemeği ikram edildi.

Yerel Hindu din adamlarının, yıllarca süren kuraklığı sona erdirmek umuduyla kurbağaları evlendirmeyi kararlaştırdığı ve belediyenin de buna itiraz etmediği belirtildi.

Yerel hükümet yetkilisi, tamamen kuruyan bölgelerine bu düğün töreninden sonra artık yağmur yağacağına inandığını söyledi.
delikafadulden

allaahımmm kurbağalar bile evlendi ben hala evlenemedimm-tatlicadiarzu-

Peki yağmışmıki yağmur bunca emeğe karşılık.....................................[B][/B]

aman allahım ne saçma şeyler yaaa bunları duydukcaa insanların ne hale geldiği apaçık ortada zaten

allahım sen insanlara akıl noksanlığı verme yarabbi
inanç olarak kültürel açıdan farklı olabiliriz ama
bizdeki hurafe sayılan şeyler onlarda da hurafe sayılıyordur değil mi
allahın iki kel kör kurbasını evlendirince yağmur yağsaydı
geçen yaz türkiyede bekar kurbağa kalmazdı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ben kendi adıma her bulduğum kurbağı evlendirirdim valla
dişi erkek fark etmez eşcinselliklerine bile göz yumardım valla billa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ama ne çare geçen yaz kuruduk kaldık demek bundanmışşş CADIARZU

çok ısteyıpte dugune katılamayan bızler ıcın bır resım bıle cekmemıslermıı hıc degılde gelınlık ve damatlıkla gorseydıkksenağlamasenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…