Kheiron-q kullanan var mı?

Mimozacicegi07

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2021
19
13
Merhaba arkadaşlar ben soru sormak istiyorum kheiron-q kullanan var mı varsa ne zaman gebe kalındı? Doktorum verdi ilacı gebe kalamıyorum hormonların düzgün yalnız polikistik over sendromum olduğunu söyledi bu bitkisel ilaçla 3 ay sonra gebe kalabilirsin dedi. Konu hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi?

Merhaba arkadaşlar ben soru sormak istiyorum kheiron-q kullanan var mı varsa ne zaman gebe kalındı? Doktorum verdi ilacı gebe kalamıyorum hormonların düzgün yalnız polikistik over sendromum olduğunu söyledi bu bitkisel ilaçla 3 ay sonra gebe kalabilirsin dedi. Konu hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi?
Merhaba arkadaşım. Ben kullanıyorum kullandığım ilk andan itibaren adetini düzene soktu . Bende de pko var adetlerim normalde de düzenli fakat kanama tam olmuyordu Allah'ın izniyle bununla rahatladım . Şu an 2. Kutunun bitmesine 8 adet kaldı . Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin..

Merhabalr vitamin sayesinde mi gebe kaldinizkaldiniz

Merhaba Bayadır girmiyordum güncelleme yapamadım arkadaşlar bu bitkisel ilaç ile tam da doktorun dediği gibi 3 ay kullanıp gebe kaldım polikistik over ım olmasına rağmen kullanmak isteyenler güvenle kullanabilir

Merhaba bana da doktorum 3 ay kullanıp hamile kalabilirsin dedi bende de polikistik over var ilk ay kheiron q kullandım ikinci ay kheiron f kullandım sonra bıraktırdı doktorum geçen ay gonal f 900 iğne kullandım yine sonuç olumsuz bu ilaç 3 ay kullanılacaksa bana neden bıraktırdı 2 ay sonra. Bu ay aşılama yaptıracaktım ondan da vazgeçtim artık çok yoruldum ara vermek istedim ama şuan vitamin ya da folik asit kullanmıyorum doktora gitmeyeceğim kendim alıp kullansam mı tekrardan çok kararsızım ☹️☹️

X