kezbancan ve minikleri içinn

merhaba kızlar, bende güzel haberi iletmek için geldim, ama hepiniz haberdar olmuşsunuz.
çok sevindim bende, geç uyandım msj ını görünce acaip sevindim, inşallah 1 haftacık daya dirnecekler canlaım benim yaaaaaaaaaa... Haydi Kızlar DUA etmeye devam
Bu arada hepinize iyi Pazarlarr

Bende yeni okudum haberleri kızlar dualarımız seninle kezbancım, canımm biliyoruz ki minikler dayanacaklar ve annelerinin kucaklarında olacaklar sağlıkla:nazar: :1hug:

Inşallah Kezbancigimiz Bebeklerine Saglicakla Kavuşacak.. Aklimiz Ve Dualarimiz Hep Onunla..

ne güzelhaberler gelmiş kezbanla ilgili hadi bakalım inşallah bebekler sabredecek biraz daha .Yine yeni gelişmeleri yazın kızlar merakla bekliyoruz.Hepinize teşekkürler.

ne güzelhaberler gelmiş kezbanla ilgili hadi bakalım inşallah bebekler sabredecek biraz daha .Yine yeni gelişmeleri yazın kızlar merakla bekliyoruz.Hepinize teşekkürler.

Hepimiz dua edelim kızlar kezboş için...dualarımız dileklerimiz kabul görüyor demekki..kezboşun sevinci bizim sevincimiz oldu..inşallah sbredip zamanında saglıklı gelicek yavrucaklar...

kızlarr kezbanla konuştumm:1rolleyes:
canımm sesi güzel geliyordu, miniklerimiz dayanıyorr bugün kıpır kıpırlarmış canlarım benimm kezbanda daha iyi temmuzu görecek miniklerimiz inşş.. 2 kiloya yaklaşıyorlarmışş hayırlısıyla maşallahh :nazar: :nazar: :nazar:
herkeze çookk selamı varrr a.s

KIZLAAARRR KEZBANLA GÖRÜSTÜM:
HABERLER SÜPER ÖTESI MASALLAH:nazar: COK MUTLU CANIM YAAA.sırnaşık şey..ALLAH DAHA DA MUTLU EDER INSALLAH..ULTRASONA GIRMIS..veeee
EGEMIZ 2030 gr. 42 cm:nazar:
SUDENAZIMIZ 1960 gr. 43 cm:nazar:
ALLAHIM SEN NAZARLARDAN KORU YARABBIMM...amiiiinn:nazar::nazar::nazar:
TEYZELERI KOCAMAN OLMUSLAR, DAHA DA BÜYÜYECEKELR INSALLAH, ALLAHIN IZNIYLE:teytey:

Ne Güzel Haber Bunlar Canim Maşallah Bebişlerimize Inş. Daha Da Toplarlar Kendilerini De öyle Gelirler Aferin Onlara Ne Kadar Annelerini üzselerde Genede Söz Dinliyorlar Artik Madem 2 Olmuşlar Kizimizda Olur Yakinda Inş. Bundan Sonra Sida Hayir Olsun Inş. Rabbim Hayirli Olani Versin Onlar Için Görüşen Arkadaşlarim Bendende Selam Söyleyin Kezbanima Güçlü Arkadaşima

KIZLAAARRR KEZBANLA GÖRÜSTÜM:
HABERLER SÜPER ÖTESI MASALLAH:nazar: COK MUTLU CANIM YAAA.sırnaşık şey..ALLAH DAHA DA MUTLU EDER INSALLAH..ULTRASONA GIRMIS..veeee
EGEMIZ 2030 gr. 42 cm:nazar:
SUDENAZIMIZ 1960 gr. 43 cm:nazar:
ALLAHIM SEN NAZARLARDAN KORU YARABBIMM...amiiiinn:nazar::nazar::nazar:
TEYZELERI KOCAMAN OLMUSLAR, DAHA DA BÜYÜYECEKELR INSALLAH, ALLAHIN IZNIYLE:teytey:

slm kızlar kezboşumla öğlen ben de msglaştım ama neri benden önce davranıp haberleri size vermiş :) maşallah miniklerimize di mi? ohh yesin oonları teyzeleri..kezboşumunda morali iyi şükür :teytey:

maşalllahh büyümüşler artık kezbancım geri sayım başladı az daha dayaanacaklar sonra hayırlısıyla kucağında ilk bebişlerimiz inşalllahhh

ooooooooo maşallah kezboşumuzun bebişleirnee:))) allahım sen anzarlardan sakla yarabbim :nazar: inşallah saglıcakla dogacaklar... kuşlarımız..

oy maşşallah yavrucuklara kocaman olmuşlar kezbanında keyfi düzelmiştir artık.Canım benim geçirdiği günlerden sonra bu haber çok mutlu etmiştir onu.Allah nazarlardan saklasın.

deryacıgım sen bu psikolojiyi hepimizden çok daha ii bilrisn deneyimli oldugundan.. allahım inşallah onalrıda saglıcakla kezboşun kucagına vericek inşallah..

oh oh aman iyi çok sevindim walla:)))güzel haberleri veren arkadaşlarım çok teşekkürler.inşallah herşey dahada güzel olacak.allahım hepimizin yardımcısı olsun aminnnnnnnn..

ohhh maşallahh :teytey:
ne güzel haberler bunlar. nericim bizleri bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederiz....
inşallah daha güzel haberler de alıcaz kezboşumuzdan :teytey:

sağlıkla gelsinler miniklerin kezbancımm..umarrım gaberler hep böyle iyi gider.Şeniz

:teytey::teytey:çok sevindim yaaa, Allahım inşallah 2 hafta daha kalırlar anneleriyle. Yerim onları ben maşallah ne güzel kilo almışlar:nazar::nazar::nazar: Haber veren arkadaşlarım çok teşekkürlerŞenizŞeniz

X