Anket Kevın Costner ATATÜRK ü oynasın mı?

kevın costner ATATÜRK ü oynasınmı sizce?

• Ankete Katılan
    27
HAYIR İSTEMİYORUM...YETER ARTIK ŞU AVRUPA HAYRANLIĞIMIZ YETER ARTIK ŞU AVRUPA ÇILGINLIMIZ YETERRRRRR...AMERİKA SİLAH VERİP KARDEŞİ KARDEŞE VURDURURKEN ...BİZİM AYDIN AVRUPALIYILIZ DEYİP KEVİN CONTNER İN KONSERİNE GİDENLERİDE KINIM KINIM KINIYORUM....İSTE TEPKİMİZİ VERECEĞİM EN GÜZEL FIRSATLARDAN BİRİ İDİ AMA KONSERİ FULL DOLDU DAHA BİRDE BİZİM ULU ÖNDERİMİZİMİ CANLANDIRACAK..O KADAR TÜRK GENÇİ DURURKEN .İSTEMİYORUMMMMMKötü Kazen

HAYIR İSTEMİYORUM...YETER ARTIK ŞU AVRUPA HAYRANLIĞIMIZ YETER ARTIK ŞU AVRUPA ÇILGINLIMIZ YETERRRRRR...AMERİKA SİLAH VERİP KARDEŞİ KARDEŞE VURDURURKEN ...BİZİM AYDIN AVRUPALIYILIZ DEYİP KEVİN CONTNER İN KONSERİNE GİDENLERİDE KINIM KINIM KINIYORUM....İSTE TEPKİMİZİ VERECEĞİM EN GÜZEL FIRSATLARDAN BİRİ İDİ AMA KONSERİ FULL DOLDU DAHA BİRDE BİZİM ULU ÖNDERİMİZİMİ CANLANDIRACAK..O KADAR TÜRK GENÇİ DURURKEN .İSTEMİYORUMMMMMKötü Kazen

çok haklısın canım ya duygularıma tercüman oldun sana sonuna kadar katılıyorum yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bencde oynamasin
bizim aslan gibi turk erkeklerimiz varken koca gibi ne isimiz olun elin gavuruyla beee aaaaa

kesınlıkle oynamasın o kım kı bızım atamızı oynayacak bunu ataturk duysaydı uzulurdu herhalde bırsuru turk oyuncu dururken ona ne oluyor bızı bızden baskası anlamaz ne bılıyor o ataturk hakkında ya cok sacma bence hep ahmet sanın basının altından cıkıor zaten bunlar o gıtsın hollywood dakı bıten ununu kazansın tekrar

bizim ulu önderimizi,atamızı oynamak onamı düştü ya...ne kadar garip bir milletiz biz ya...atatürk ten bahsediyoruz..hepimizden daha türk olan bir insanı bir yabancı nasıl oynarki...anlayamadım.....oynamasın bence..............

Bence oynasın. Dünyaca ünlü bir oyuncu olduğundan, daha çok ilgi görecektir.

Bu şekilde Atamızı tanıma onuruna erişecek insan sayısı artar.:1closedeyes:

Halit ergençi yakıştırıyorum mesela.Göz rengi falan,yüz hatları da uyuyo.Hem yeteneği de ortada.Türk olmalı bence.

Kevin dunyaca ünlü, çok ii bir oyuncu olabilir,
Ama Ulu Önder Atatürk ' ü kendi milletimisden biri oynamalı bençe...
Aynı Atatürk' un doktorlarımıs için dediği gibi
"Beni Türk hekimlere emanet ediniz''

ben bu haberi ilk duydugumda o kadar cok sevindim ki anlatamam. kevin costner gibi mukemmel bir aktorun Ataturk'u oynamasi dunyada buyuk bir etki yaratir. sahsen yurtdisinda yasayan biri olarak ataturkun hayatinin buralarda gosterilmesinden gurur duyarim.

bence oynasın neticede dünyaca ünlü birisi..böylece atamızın ne kadar büyük bir önder olduğunu sadece türkiye deil dünyada görmüş olur..

En büyük Türk'ü canlandıracak şanslı insanın aynı şekilde Türk kanı taşımasından yanayım.Bu şerefe neden yabancı bir insan sahip olsun ki?

Biz Trkler Varken Atatürkü Tanimayan Bilmeyen Biri Nasil Oynar Gercekten Tuhaf Bu Teklifi Ona Yapanlara Sormak Lazim Ne Akla Hizmet Edip Yabanci Bir Oyuncuyu Düşündürler Acaba

ben olaya türk oyuncumu yoksa yabancı oyuncumu çerçevesinde bakamayacağım...ankette olumsuz oy kullandım tek nedeni ise kevin costner'ın zaten iyi bir oyuncu olmamasıydı...Ayrıca Atatürk'ü dünyaya tanıtıp tanıtmamak da bizim değil dünyanın sorunu olmalı...böyle bir rolün kime verileceği hususunda ise tek düşüncem;yetenekli bir oyuncu olmasının yanında,Atatürk'ün mücadelesini ve onun dünya görüşünü iyi kavramış, onu anlamış birinin olması...Böylece M.Kemal Paşa'nın enerjisini bizlere çok daha başarılı geçirecektir...

X