keseyi göremedim:(

mysever

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
541
7
37
arkadaşlar 5+1 haftalık hamileym doktora gittiğimde 4+5 haftalıktım karından ultrasonla keseyi göremdi doktor sadece rahimde kalınlaşmayı görebiliyorum keseyi görebilmem için vajinal ultrasonla bakmam lazım daha çok kücük dedi onuda ben istemedim ve 10 gün sonraya gün verdi sabırsızlanıyorum günler geçmiyoooo:1no2:

çok küçük olduğu için görememiştir canım vajinal ultrasonla baksaydı görebilirdi keşke izin verseydin.rahim kalınlaştıysa gebelik belirtisidir die biliorum stres yapma umarım herşey yolunda gider

bende doktora gittim 1 saat önce falan doktor ultrasonla baktı rahim kalınlaşmış büyük bi ihtimal hamilesin bide kan testi baktıralım dedi 2 de sonucum cıkacak dua edin baaaa benimde rahmim kalınlaşmış bende mi hamileyim acabaaaa:uhm:

çok küçük olduğu için görememiştir canım vajinal ultrasonla baksaydı görebilirdi keşke izin verseydin.rahim kalınlaştıysa gebelik belirtisidir die biliorum stres yapma umarım herşey yolunda gider

canim normal gorunmemesi daha cok kucuk
bendede gorunmemisti altdan bakinca gorunmusdu
sen merak etme 10 gun sonra gorursun

TREND, SEVGii ve İSTEYEN TÜM ARKADAŞLAR İNŞALLAH BEBEKLERİNİZE ÇABUCAK KAVUŞURSUNUZ...
BENCE İKİNİZDE HAMİLESİNİZ, GÜZEL HABERLERİNİZİ BEKLİYORUZ.

arkadaşlar 5+1 haftalık hamileym doktora gittiğimde 4+5 haftalıktım karından ultrasonla keseyi göremdi doktor sadece rahimde kalınlaşmayı görebiliyorum keseyi görebilmem için vajinal ultrasonla bakmam lazım daha çok kücük dedi onuda ben istemedim ve 10 gün sonraya gün verdi sabırsızlanıyorum günler geçmiyoooo:1no2:

Canııım aynı şeyi bende yaşamıştım,
Çok erken gitmişsin benim gibi,bende de önce kese görünmedi,kalp atışı duyulmadııı
ama 8. hafta gittim hepsini gördüm sakın endişe etme,sen kendine dikkat et sadece....
Hamişliğin hayırlı olsun.a.s.

bende doktora gittim 1 saat önce falan doktor ultrasonla baktı rahim kalınlaşmış büyük bi ihtimal hamilesin bide kan testi baktıralım dedi 2 de sonucum cıkacak dua edin baaaa benimde rahmim kalınlaşmış bende mi hamileyim acabaaaa:uhm:

canım yüksek bi ihtimalle hamilsindir.hadi hayırlısı haber ve rbizede

TREND, SEVGii ve İSTEYEN TÜM ARKADAŞLAR İNŞALLAH BEBEKLERİNİZE ÇABUCAK KAVUŞURSUNUZ...

aminnnn canım inş.sende bebeğine sağlıkla kavuşursun inş.

saol canım inş allahım duysun sesini 1 saat sonra belli olcak inş...

sagolun arkadaşlar vajinal ultrasonun bebeği bi zararı olur die düşündüm her ne kadar doktor yok desede :) sevgicim sen daha önce idrar testi yapmamışmıydın bide sana vajinal ultrasonla bakıp ölemi dedi kalınlaşma var rahimde die

canım hiç endişelen me aynı durumu bende yaşadım..rahim kalınlaşmış ama keseyi göremiyorum demişti dr um.2 gün sonra gittiğimde vajinal ultrasonla gördü.bebeğe bi zararı olmaz.olsa yapmazlar böle bişey...a.shiç merak etme tatlımm:teytey::teytey:

ben de ilk gittiğimde 4 haftalıktım benimkini de göremedi.sonra vajinal ultrasonla bakalım dedi ben de izin verdim ve o zaman net gördüm.ayrıca zararı da yok bu bi yanlış inanış olsa doktor yapar mı?içini ferah tut.beni 10 gün sonra çağırdığında normal ultrasonda da görebilmiştik.

bende 4+3 haftalıkken gitmiştim dr. ozaman aynı şeyi banada söyledi hatta alttan baksak görebiliriz ama daha erken baklamayalım hiç dedi 5 gün sonra tekrar çağırdı ve keseyi gördük 8. haftada kalp atışlarını gördük haftaya tekrar gidecez

sağolun arkadaşlar yrn tekrar gidicem bu seferde göremezse vajinal ultrasonla baktırcam

vajinal ultrasonda bi sey olmaz korkma cogumuz baktirmisizdir bende baktirdim zaten son aylarda bakmiolar mi ellemiolar mi bebek icin mecbur bi sey olmaz sen icine ferah tut dua et

X