Keseden cinsiyet tahmini yapılıyormuş doğru mu. ?

caakk

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2022
4
0
28
İnanılmaz merak ediyorum biri bana yardımcı olsun O kadar araştırdım içimden kız istiyorum ama keseye bakıp yorumlarsanız sevinirim

İnanılmaz merak ediyorum biri bana yardımcı olsun O kadar araştırdım içimden kız istiyorum ama keseye bakıp yorumlarsanız sevinirim Eki Görüntüle 3060698
Yuvarlak kese kız fasulye gibi olunca erkek derler en üstteki ultrason resmi benim ultrason resmime benziyor oğlum oldu benim keseye göre sizinde öyle duruyor tabi bunun bilimsel açıklaması yok rabbim gönlünüze göre versin

İnanılmaz merak ediyorum biri bana yardımcı olsun O kadar araştırdım içimden kız istiyorum ama keseye bakıp yorumlarsanız sevinirim Eki Görüntüle 3060698
Bu tarz seyler tahminden öte degil canım doğruluğu yok denk gelirse iste yüzde 50 50 ve hayırlı olsun kese yerimiz aynı benimde böyleydi sen ne hissediyorsun ?Bende kız diyordum ama hep erkek hissettim erkekmiş bizim ufaklık. Allahım sağlıkla sihatla kucagimiza almayı nasip etsin onemli degil kiz erkek ☻

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…