Anket Kese yok kanda hamileyim dış gebelik mı yardım lütfen

sevda477

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2024
43
-7
19
Arkadaşlar adetim 4.5 gün gecikti evde test yaptım ilk once negatif 10 daka sonra ikinci çizgi hafif kırmızı oldu devlet hastanesine gittim ultrasonyondan baktı rahim duvarim kalın olduğunu kese görünmüyor dedi kan ver dedi bugün verdim beta değerim 7359 çıktı sizce bu dış gebelik mı kese görünmemesi normal mı

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-04-11-40-44-986_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2024-07-04-11-40-44-986_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 73
Bu değere kese görünmesi gerekirdi dış gebelik olabilir belki tekrar gidin doktora geciktirmeyin

Kızlar baska bı fikriniz var mı benim 1.5 yaşında kızım var şuan 19 yaşındayım (erken evlilik) sürpriz oldu bana açıkçası şuan kendimi böyle bişeye hazır hissetmiyorum acaba dış gebelik mıdır

Kızlar baska bı fikriniz var mı benim 1.5 yaşında kızım var şuan 19 yaşındayım (erken evlilik) sürpriz oldu bana açıkçası şuan kendimi böyle bişeye hazır hissetmiyorum acaba dış gebelik mıdır
Dr gittiniz mi gorebildin mi keseyi sağ veya sol kasiginizda ağrı var mi

Dış gebelik daha kötü bir şey. Karından görünmediyse vajinal görünür zaten daha henüz çok küçük olduğu için. Herşeyin hayırlısını diliyorum hakkınızda

X