Kese yanında geçmeyen kan alanı

Translokasyon1521

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
3.840
4.917
Merhabalar.
7 haftalikken 2 damla kan geldi, kan alanı oluştu. Ondan baska kan gelmedi.

Suan 11 haftalik ve hala kan alanı var. Hic gecmedi. Progestan fitilde kulaniyorum.

Bebek iyi fakat doktor korkuttu gecmesi lazimdi gibi agzinda geveledi. Fazla aciklama yapmadi.

1 ay gecmeyip sonradan bebek buyudukce gecen kan alani varmi? Tesekkurler

Canım kese ve kanama alanı ıkısı aynı anda gorundu.5 haftalık gıttıgımde hem kese hende kese buyuklugunde ksnama alanı vardı.7.haftada bıraz daha buyudu 10.haftaya kadar buyumeye devam ettı.14 haftada muaneye gıtıgımde tamanen yok oldugunu gorduk.progestan 200 gram lıgını kulkanıyıdum

Canım kese ve kanama alanı ıkısı aynı anda gorundu.5 haftalık gıttıgımde hem kese hende kese buyuklugunde ksnama alanı vardı.7.haftada bıraz daha buyudu 10.haftaya kadar buyumeye devam ettı.14 haftada muaneye gıtıgımde tamanen yok oldugunu gorduk.progestan 200 gram lıgını kulkanıyıdum
Ay allah razi olsun icimi rahatlattin.
Tek progesteron fitilmi kulandin. Evde dinlenip ettinmi. Ozelikle birsey yaptinmi gecmesi icin.
Benimki 2santimlik ama gecmek bilmedi birturlu

Canım benımkıde 3 santımdı.dınlendım ayaklarımın altına yastık koyarak yattım.tabı uzun bır yolculık etmek zorunda kaldım 10 saatlık bır yolculuktu.ömrü oldumu hıc bırsey olmuyor suan 1 yasında kızım.sadece progestan kullandjm.ve bol bol dınlendım

Canım benımkıde 3 santımdı.dınlendım ayaklarımın altına yastık koyarak yattım.tabı uzun bır yolculık etmek zorunda kaldım 10 saatlık bır yolculuktu.ömrü oldumu hıc bırsey olmuyor suan 1 yasında kızım.sadece progestan kullandjm.ve bol bol dınlendım
Bende 11 haftalik oldu. Gecmeyince artik gecmez saniodum. Kanama alani tam 1 aydir var o yuzden korkmustum. Cok sagol

Benim 3 ay geçmesi hemde 2 kanama alanı vardı ve kan geliyordu ara ara ilaç kullandım 3 ay sonra geçti tekrarlamadı.suan kızım 2 aylık kucağımda inşllah hayirlica kucag8niza alırsınız sağ salim

Zaten n9rmql kanama 5 gün sürdü 9. Haftada sonra hep içerde vardı kanama canım oda 22. Haftada tamamen kayboldu

Merhaba sizdede hematom leke şeklimde geliyormuydu bende aynı durumu yaşıyorum 6.haftamdan beri de
Canım leke olarak gelmıyordu.doktor lekenın gelebılecegıni gelırse korkmamam gerektıgını soylemiştı ama bebden gelmedı.ben yatıyodum ama gerekmedıgı surece ayaga kalmıyordum.bıraz onunda etkısı olmus olabılır.

Canım leke olarak gelmıyordu.doktor lekenın gelebılecegıni gelırse korkmamam gerektıgını soylemiştı ama bebden gelmedı.ben yatıyodum ama gerekmedıgı surece ayaga kalmıyordum.bıraz onunda etkısı olmus olabılır.
Yatin dinlenin suyunuzu icin. Kendi kendine akmadan emebiliyor vucut kani

X