Kese ve kese boyu

betulrahimi

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2022
793
181
22
Bugün 5 haftalık hamileyim 🥰 son adet tarihim 18 Eylül
Kese karindan göründü doktor kist te var dedi ama ilk gebeliklerin başlanğıcında olabiliyor takip edicez dedi henüz bebek oluşması 3 hafta sonra gel kalbini dinleriz bebek oluşursa dedi bebeğin kese boyutu kaç bilmiyorum sizin kaç haftalikta kalp atışını duydunuz

Eklentiler

• IMG_20231023_132841.jpg
    IMG_20231023_132841.jpg
    109 KB · Görüntüleme: 232
Bu benim kese fotogragima cok benziyor benim oglum oldu erkek bence

Kese karindan göründü doktor kist te var dedi ama ilk gebeliklerin başlanğıcında olabiliyor takip edicez dedi henüz bebek oluşması 3 hafta sonra gel kalbini dinleriz bebek oluşursa dedi bebeğin kese boyutu kaç bilmiyorum sizin kaç haftalikta kalp atışını duydunuz
Altta kese boyutu yazıyor 5.4 mm keseniz

Kese boyutu normal haftasına göre. Benim de 5+2 de 5,4 mm miydi neydi. Tam hatırlayamadım şimdi.
Kalp atışını da 7+0 da çok çok az yarım yamalak duymuştuk ama 8+0 da bir daha gittim tam duyduk.

Benimde son adet tarihim 18 Eylül:) beraber bebişlerimiz bende bugun gittim kese gördük 5 mm yaklaşık dedi. Haftaya gel tekrar ama Bebek geç gözüküyor dedi. Benmde aklıma kese boyutu takıldı. Bazı sayfalarda gününe gore çok küçük yazıyor sizin var mi bilginiz bu konuyla ilgili

Benimde son adet tarihim 18 Eylül:) beraber bebişlerimiz bende bugun gittim kese gördük 5 mm yaklaşık dedi. Haftaya gel tekrar ama Bebek geç gözüküyor dedi. Benmde aklıma kese boyutu takıldı. Bazı sayfalarda gününe gore çok küçük yazıyor sizin var mi bilginiz bu konuyla ilgili
Kese küçük daha bebek olusmadi bana 3 hafta sonra gel dedi yarın başka doktora gidicem

Doktor aynı cümleleri bana da kurdu ben de daha çok yeni gebeyim okuyunca aynı doktora mı gittik acaba diye bile düşündüm🥹 sağlıklı bebeklerimiz olsun inşallah 😍

sizinle son adet tarihimiz aynı duyabildiniz mi kalp atışını ? ben en son 5+6 da gittim kese vardı içinde 2mm embriyo olduğunu da söyledi ama çok umutsuz konuştu kalp atışı da duyamadı.
6+1 olarak gittim 6+2 çıktım kese var bebekte var kalp atışını duyamadım dedi 2 hafta sonra yine çağırdı bende özele gidicem hafta cumartesi

X