Kese ve Kalp atışı

konyagelini_

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2016
149
134
28
Merhaba kızlar, 10 eylülde kan testi yaptırdım 680 çıktı değerim. Kese ve Kalp atışı duyulur/görülür mü? Bu pazartesi ilk muayenemi olacağım inşaAllah. Bu arada gögüs şişkinliği ve hafif hassasiyet dışında hiçbir belirtim yok, tabi uykum geceleyin ağır basmaya ve sıl tuvalete gitmeye başladım ama dikkat etmesem bunu bile fark etmezdim

Hemşehrim keseyi gorursun Allah in izni ile kalp atisini da belki duyarsin belki bir hafta sonra ben 5 haftalıkken keseyi görduk inşallah Allah nasip ederse çarşamba günü de kalp atisini duyacağız bol bol dinlen folik asiti ihmal etme o çok önemli

5 haftalıkken kese 7 haftalıkken kalp atışı duyulurmuş diye biliyorum ama hayırlısı olsun inşallah keseyi görürsün

merhaba canım bende 5 haftalıkken kese görüldü 6 haftalıkken kalp atışlarını duyduk.bende suan 8 haftalık hamileyim hiçbir belirtim yok.sende de aynıymış baksana :) rabbim sag saglim kucagımıza almayı nasip etsin inş

5 hafta kese 7-9 haftalar arası da kalp atışı

Bu arada ben de konyada gelinim:))) hangi hastaneye gittin acaba?

merhaba ; benim 6. haftamda kesede kalp atısıda goruldu. çk şükür ; insallah sizlerde yasarsınız bu duyguyu

19 eylülde beta >1000.0 çıktı bu pazartesi doktora gideceğim inşallah kalp atışını da duyarım. Ben de heyecanla onu bekliyorum

Ama çok düşük 75 dedi haftaya bir daha bakıcaz dedi ya hızlanacak yada tamamen duracak dedi progestan verdi yardımcı olur dedi ama çokta ümitli konuşmadı ne yapacağımı bilemedim bana dua edin

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim moralim çok bozuldu
Canim benim içinde bulunduģun durumu çok iyi anliyorum..Benim 3 gebelik kaybim var hepsinde kalp atislari 70-90arasi göründü haftalarca yükselmesini bekledim hatta en son 120leri gördü o da degişiyordu saniyesinde ve 8 hafta sonunda kalpleri durdubasta kalp atisinin yeterli atmasi onemli seninki dusuk ama soyle de bir durum var yeni atmaya basladiysa yeni yeni canlaniyordur 3-4gun sonra tekrar olctur artmişsa sagliklidir ama yine ayniysa maalesef sorunlar cikabiliyor.ben de su an hamileyim o kadar korkuyorum ki eger tekrardan kalp atisi yavas atarsa diye.. 3 kez geldi basima cok zor sonu kurtaj ile bitiykr ..inş senin bebisininki artar bu forumda da senin durumunda olup sonradan kalp atisi canlananlar da var veya benim gibi olanlar da var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…