Kese ve beta hcg

asya soysal

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2021
53
9
31
Kizlar bilgisi olan veya yasamis olan yardimci olsun nolur . Adetim 4 gun gecikti ve test yaptim pozitif gittim doktoruma ve keseyi gorduk . Degeei. 2730 du . 2 gu sonra tekrar yaptik 4740 cikti doktorum bunun 5400 olmasi lazimdi sagliksiz olabilir filan dedi 30 unda gel kalp atisi duymam lazim filan dedi kese gozuktukten sonra hcg dusuk olup sorun yasayan var mi lutfen yardimci olun

Ben ilk kızımdan önce çok kimyasal gebelik yaşamıştım o yüzden keseyi görene kadar beta istedi doktorum 2 güne bir hep 3 katı artıyordu keseyi gördüğümüz gün ise 2 katı artmıştı yani artış hızı düşmüştü. Sizde de böyle bir durum söz konusu olabilir. İnsallah kalp atışını da duyarsınız

Ya bilmiyorum kafam cok karisti siz keseden sonra hcg baktirdinizmi doktor istedimi

Iki kat artmamis yuzde 72 filan artmis
Keseden sonra istemedi o gün kese çok küçük diye emin olmak adına istemişti. En az %60 artış beklenir zaten sizde bu gerçekleşmiş. Bazı doktorlar gereksiz stres yaratabiliyor. Aynı saatlerde aynı yerde mi verdiniz tahlili?

Ayni yerde verdim sadce 1 saat erke verdim

Doktor değilim ama gerçekten neden size böyle birşey söyleyerek canınızı sıkmış anlamadım. Artışınız gayet güzel. Hcg çok yükselince her zaman 2 kat artmaz ki %60 dan fazla artmış. Bence doktoru değiştirin.

Canm ben 1 kere kandan ölçtürdüm 4bin çıktı. Sonra doktora gittim keseyi çok zor gördü sıkıntı yok dedi. Uç gün sonra çağırdı keseyi gördü kan falan da istemedi tekrardan. İki gafta sonrası icin de kalp atışı icin çağırdı. Stres yapma kendine. Zaten önce kanda çıkıyor sonra kese gözüküyor sonra bebek gözüküyor. Ben ilk gittiğimde sadece kese gördü bebek görmedi.

Ya benide cagirdi 4 gun gecmisti adetim 2730 degerle hemen keseyi gorduk beta istedi 2 gun so ra gel beta 4740 cikti 2 gun sonra dedi ki deger dusuk 30 unda kalp atisi duymam lazim filan sagliksiz olabilir dedi benimde moralim bozuldu

Ya benide cagirdi 4 gun gecmisti adetim 2730 degerle hemen keseyi gorduk beta istedi 2 gun so ra gel beta 4740 cikti 2 gun sonra dedi ki deger dusuk 30 unda kalp atisi duymam lazim filan sagliksiz olabilir dedi benimde moralim bozuldu
Hiç bozma moralini insallah duyarsınız. Değerin guzel bence ben 4bini görünce hiç 2. Kez ölçmedim bile. Doktor da istemedi. Kese de gözükmüş insallah kalp atışı da duyulur. 30unda kac haftalık gibi olacak

Suan 5 haftalik 30 unda 7 +4 olacak

Hanımlar doktor bana kese var ama daha oluşum yok dedi kan degerimede bakmadi. 10 gün sonra gel dedi. Sizce Oluşur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…