Kese var kan testi negatif

alim34

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2022
42
5
34
058E47FF-3FBA-47BC-837E-644E60CFDFA9.jpeg
Kızlar kan trsti negatif 6.5 cm cıkolata kistim var bu ay doktor böyle bise gördü sizce ne olanilir basına gelen var mı???

Resmen bebek görüyorum ben orda ama doktor nasıl bişey söylemez de siz burda çare ariyosunuz onu anlayamadım doğrusu
Beta bakalım ddi hemen sonuc negatif geldi adeti bekleyelım ddi
Resmen bebek görüyorum ben orda ama doktor nasıl bişey söylemez de siz burda çare ariyosunuz onu anlayamadım doğrusu 🤔
Care aramıyrıum beta bakalım ddi negatif geldi doktorumda şokta tecrübesi olan var mı diye yazdım ama forumda da göremedim adet olunca gel ddi ama adetimde gecikti

Bebek varsa bile sağlıklı olduğunu sanmıyorum kese bebek oranı uyumlu değil. Bebek şekli bozulmuş gibi görüyorum. Anlam veremedim doktorun bı sekilde açıklama yapmalydi kan testini tekrarlamadmi ?? Vajinal muayene oldun mu orada ne göründü. Yerinde olsam hemen farklı doktorlara da giderdim

Bence başka bir hastanede daha kan verin ama ben de bebek gördüm sanki. Sadece kese olsa tamam dicem çünkü yengemin de başına geldi doktor kese gördü ama içi boştu gebelik sandık değilmiş kan verdik ama sizin kese bariz bebek şeklinde. Bence başka yerde daha kan verin
Sağlıksız gebelikse bile beta 0 çıkmazdı
Birden düşmez yavaş düşer

Bebek varsa bile sağlıklı olduğunu sanmıyorum kese bebek oranı uyumlu değil. Bebek şekli bozulmuş gibi görüyorum. Anlam veremedim doktorun bı sekilde açıklama yapmalydi kan testini tekrarlamadmi ?? Vajinal muayene oldun mu orada ne göründü. Yerinde olsam hemen farklı doktorlara da giderdim
Doktorum gebelik olduğunu sanmıyorum dedi ama beta bakalım dedi ama nolduguyla ilgili fikrim de yok dedi böyle birşey görmedim dedi

Karın ağrısı mide bulamtısı ve gaz sıkışması sikayetiyle gittim doktoruma 4,5 cm olan çikolata kistim 6,5 cm olmuş kistin alt kısmında bunu gördü şaşırdı adeti beklıcez ddi gebelık testi de yaptrdı kan ama sanmıyorum heveslenme dedi

X