kese var bebek yok :(

Kizlar mrb biz esimle geri cekme yontemi ile korunuyoruz daha cocuk dusunmuyodum iki yasinda cocugm var biraz buyusun istedim 28gunde adet giruyorum duzenlidir dun adet gunumdu olmadim halen dun sabahtan beri adet sancisina benzer batma eslik eden kasiklarimda agri var ara ara oluyor egilip kalktigim zaman .bacaklarimda belimdede agri var bacaklarimi kasiyorum acaba hamilemiyim halada olmadim hala betaz sarimtrak akintim geliyo normalde olmazdi adetim gelince ltfn yardm

Kimse size hamilesiniz ya da degilsiniz diyemez bu sekikde yuzde 50 hamilelik ihtimaliniz varsa yuzde 50 de yok bence kan testi yaptirmalisiniz

kanamam yok herşey normal o bakımdan. inaşallah bebeğimizi görürüz kalp atışlarını duyarz . çarşamba ilk işiim burdan paylaşmak olcak dua et benm için bende senn için dua edicem.

Ben ilk okudugumda dua ettim zaten senin icin :) icini rahat tut kafana takipan birsey oldugunda da bilgi almak icin doktor sitelerindeki yazilari oku en dogru bilgiye ordan ulasirsin burasi forum sitesi insanlar yorum yapar kesin bir sey demez kimse yorumlar seni umutsuzluga goturmesin

lütfen yardım edin
7 haftalık hamileyim. 6+3 haftalık hamileyken doktora gitti bebek görünmedi ama kese göründü. doktor endişelenmemem gerektiğini 1 hafta sonra gel kesin görürüz dedi. Fakat ben internetten araştırdığımda boş gebelik diye bir şey olduğunu öğrendim ve çok tedirginim. ilk hamileliğim :KK43: sizce doktorun boş gebelik gibi bir şüphesi olsa söylermiydi kafam çok karışık. doktora gitmeye cesaret edemiyorum. böyle birşey yaşayan var mı lütfen yardım edin. kesemin boyu 21,8mm sizce bu normal mi
:KK43::KK43::KK43::KK43:

Ilk gebeligimde 6 haftalikken usten gorunmemisti 7 haftalikken gorulmustu boduna kuruntu yapma bence

Ben ilk okudugumda dua ettim zaten senin icin :) icini rahat tut kafana takipan birsey oldugunda da bilgi almak icin doktor sitelerindeki yazilari oku en dogru bilgiye ordan ulasirsin burasi forum sitesi insanlar yorum yapar kesin bir sey demez kimse yorumlar seni umutsuzluga goturmesin

allah razı olsn canım çok teşekkür ederim.. doğru diyosun haklısın. ama ilk hamileliğimya biraz fazla etkileniyorum sanırım.

Ayni durumu ben de yaşadım geç döllenme olduğu için kese boş göründü ve doktor bana boş gebelik muamelesi yaptı fakat şu anda bebeğim çok şükür sağlıklı sakın üzülme birkaç hafta daha bekle benim 10 gün geç döllenme olmuştu

kaçıncı haftada görünmüştü bebeğin?

lütfen yardım edin
7 haftalık hamileyim. 6+3 haftalık hamileyken doktora gitti bebek görünmedi ama kese göründü. doktor endişelenmemem gerektiğini 1 hafta sonra gel kesin görürüz dedi. Fakat ben internetten araştırdığımda boş gebelik diye bir şey olduğunu öğrendim ve çok tedirginim. ilk hamileliğim :KK43: sizce doktorun boş gebelik gibi bir şüphesi olsa söylermiydi kafam çok karışık. doktora gitmeye cesaret edemiyorum. böyle birşey yaşayan var mı lütfen yardım edin. kesemin boyu 21,8mm sizce bu normal mi

canım öncelikle geçmiş olsun. benim ilk hamileliğim boş gebelikti. 20 ml olduğunda hala bebek görünmüyosa sorun var demektir. lekelenme falan oluyor mu peki?

hadi ya ciddimisin :KK43: benm kesem 21,8 mm :KK43: hayır lekelenme falan yok her şey çok normal seyredio.:KK43:

canım seni korkutmak için söylemiyorum.inşallah inşallah benimki gibi sonuçlanmaz. ama ben o zamanlar çok araştırdım.20 ml olduğunda boş gebelik teşhisi konuluyor hala embriyo yoksa.bana da dediler geç döllenme vs sağolsunlar ama eşekten düşmüşe döndüm en sonunda. sen kendini çok kaptırma hamileliğe. netleşene kadar durumun kimseyle paylaşma. ben 10. haftaya kadar bekledim içim rahat etsin diye. kürtaj olacağım günde küçülmeye başlamıştı artık kese o yüzden içim rahat. ama sen bekle tabi biraz daha. umarım 4 gün sonra oluşum başlamış olur..

lütfen yardım edin

canım hiç korkma benim anneme de oyle denmisti boş gebelik dendi az kalsin kurtaj olckti başka doktora gittik. Sıkıntı olmadgni söyledi şimdi kardeşim eşek kadar çok şükür uzme kendini:KK43:

lütfen yardım edin

Canim ben daha once bos gebelik yasadim ve kurtaj oldum ins senin bebegin vardir bende kurtajdan once emin olmak icin kanda bet hcg takip edildi 3 gun boyunca degerim gunden gune dustu ve doktorum o zaman karar verip kurtaj yapti ins hersey duzelir

Canim ben daha once bos gebelik yasadim ve kurtaj oldum ins senin bebegin vardir bende kurtajdan once emin olmak icin kanda bet hcg takip edildi 3 gun boyunca degerim gunden gune dustu ve doktorum o zaman karar verip kurtaj yapti ins hersey duzelir

çok geçmiş olsun canım:KK43: bakalım bnde yarın doktora gidicem inşallah herşey yolundadır..:KK43::KK43:

çok geçmiş olsun canım:KK43: bakalım bnde yarın doktora gidicem inşallah herşey yolundadır..:KK43::KK43:

senin şuan ki telaşını o kadar iyi anlıyorm ki!!
iki defa boş kese olayını yaşadım berbat bir durum
kendini her duruma hazırla, allah yardımcın olsun

Merhabalar arkadaslar araniza yeni katildim. Arkadasim 6 haftalik hamileyken ilk doktora gittim keseyi bile gormedi eminmisin hamile olduguna dedi ustune bide azarladi.Tekrar test yaptirdi pozitiv cikinca haftaya gel dedi.Tabi insan nasil dursun ertesi gun ozele gittim baska bi doktora. Keseyi gordu bebek gorulmesi mumkun degilmis o haftaa guzelce izah etti.Onemli olan kesenin rahime yerlesmesiymis.8 9 haftalikken kalp atisini duymak icin cagirdi.Gittim hersey normal.Yani kendini bosa uzme etrafinakilerede pek bisey deme zira bende cok abuk subuk tepkiler aldim

X