Kese var bebek yok

Minnak26

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2024
8
2
24
Merhabalar ayın 1 inde kan verdim 2500 çıktı daha sonra ayın 4 ünde birdaha kan verdim 4800 çıktı beta doktor alttan baktı kese var bebek yok ama daha erken dedi başına gelen var mı acaba yardımcı olur musunuz beta yükselişi beklediğim gibi yükselmemiş dedi

Bebeğin betaya göre gözükme durumu başlamış ama daha var biraz beklemen gerek…
Tekrar ne zaman gideceksin?

Bizim anne grubundan bir kadın vardı. Onun hatta doktor kürtaj yapmak istemişti boş kese diye. İnat etti gitmedi. Sonra bebek göründü. Şu an kocaman ve çok akıllı bir kız.

Gecen hafta gittiğimde 6 haftalik dendi yolk kesesi ve kese göründü bebek görünmedi. 6 gun sonra farklı bir hastaneye gittim kese çok az büyümüş 6 +3 günlük dendi yine kese var yolk kesesi de var bebek yok haftaya tekrar gideceğim sizce endiselenmelimiyim

Herkese merhaba , evde test yaptım pozitif çıktı hemen doktora gittim ama gebelik kesesi oluşmuş ama henüz içi boş dedi 6+1 ultrasona gore 5+5 bu durumu yaşayanlar bebeklerini daha sonra gördümü yazabilirler mi

Merhabalar ayın 1 inde kan verdim 2500 çıktı daha sonra ayın 4 ünde birdaha kan verdim 4800 çıktı beta doktor alttan baktı kese var bebek yok ama daha erken dedi başına gelen var mı acaba yardımcı olur musunuz beta yükselişi beklediğim gibi yükselmemiş dedi
3 gün de artış fena değil ki

X