Kese var bebek görünmedi

Sıkıntı etmeyin kese oluştuktan iki hafta sonra genellikle kalp atışı duyuluyor buda sizin 7-8 haftaniza denk geliyor vücudunuzu serbest bırakın doktorunuzun gel dediği sürede gidin boşa kendinizi strese sokmayın

Merhaba 4 ayın 25 de idrar testi yaptım silik çizgi çıktı diğer gün kan verdim 136 çıktı özele gittim 10 gün sonra gel dedi dün test yaptım 567 çıktı bugün özeldeki doktora gittik ultrasona girdim alttan baktı be keseyi gördü lakin bol gebelik dedi sağlıksız filan dedi ilaç yazdı antibiyotik sizce geç döllenme olabilir mi yoksa düşük mü acaba

Artış az gözüküyor en az yüzde 60 olmasın lazım diyorlar o yüzden demiş olabilir . Antibiyotik yazmasının mantığını hiç çözemedim hatta ilk kez duyuyorum

Antibiyotiği neden yazdı anlayamadım geç döllenmede olabilir bir süre daha beklenebilir.

Artış az gözüküyor en az yüzde 60 olmasın lazım diyorlar o yüzden demiş olabilir . Antibiyotik yazmasının mantığını hiç çözemedim hatta ilk kez duyuyorum
Bugün devlet hastanesine gittim tekrar kan resti yaptılar 463 e düşmüş ultrasonla baktılar göremediler büyük ihtimal düşük oluyor dedi doktor

Bugün devlet hastanesine gittim tekrar kan resti yaptılar 463 e düşmüş ultrasonla baktılar göremediler büyük ihtimal düşük oluyor dedi doktor
Çok geçmiş olsun canım rabbim bir daha yaşatmasın . Üzülme korkma yine olur içini ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…