Kese görünmesi dış gebelik ihtimalini ortadan kaldırır mı?

htcbrkrkn

Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2023
165
49
30
Merhabalar arkadaşlar adet gecikmesinin ardindan iki kere kan testi yaptım çok şükür pozitif. Doktorum gecen hafta hesapladı haftaya yani yarın icin kese görünür dedi ama biz memleketteyiz ozele tekrar tekrar para vermek istemiyorum artık, devlettede sıra bulamiyorum tek endişem dış gebelik ve kimyasal gebelik gitsemde bunlarin Garantiye alınacağını sanmıyorum bebeginde olsumu için bi sure daha beklenmeli diye biliyorum. öyle mi bir bilgisi olan var mı? Kese görünümü dış gebelik ihtimalini ortadan kldirir mi? Kimyasal için acile test vermem yeterli mi? Gecen hafta cumartesi 113 pztesi 270 çıkmıştı.

Kese gorunduyse zaten rahimde görünmüş olacak bu da dış gebelik ihtimalini kaldırır evet. Dış gebelik tüplerde oluyor

Kese gorunduyse zaten rahimde görünmüş olacak bu da dış gebelik ihtimalini kaldırır evet. Dış gebelik tüplerde oluyor
Bana kalsa şuan gidip bulup baktiracagim ama boyle her hafta gidiyorum diye de pimpirik damgasi yiyorum 🤦🏻‍♀️ bir düşüğüm var heveslenemiyorm da surekli bi şüphe

Bana kalsa şuan gidip bulup baktiracagim ama boyle her hafta gidiyorum diye de pimpirik damgasi yiyorum 🤦🏻‍♀️ bir düşüğüm var heveslenemiyorm da surekli bi şüphe
İnşallah çok güzel haberler alırsınız, pozitif düşünün kötüyü çağırmayin 😊 bikere oldu diye bidaha aynısı olacak diye bişey yok, siz olumlu düşünün olumlu olsun💛

Aşkım şöyle düşün, kimyasal zatem kesenin hiç oluşmadan kanda betanın artması ve sonra düşmesidir, dıl gebelik de kesenin rahim dışında biryere yerleşmesidir. Eğer gittiğinde rahimde kese görünürse kimyasal ihtimali kalkar çünkü kese oluşmuş, dış gebelik ihtimali ortadan kalkar çünkü rahimde görülmüş olacak🤍 içini ferah tut. Evlatlarımız bizimle. Ben adete 5 gün kala 40.57 2 gün kala 195.80 adet günü 625 ile ilerliyorum. Henüz kese görmedik cumartesi kese için gideceğiz. İçim çok ferah rabbim nasip etsin hayırlısıyla hepimize🐣

Aşkım şöyle düşün, kimyasal zatem kesenin hiç oluşmadan kanda betanın artması ve sonra düşmesidir, dıl gebelik de kesenin rahim dışında biryere yerleşmesidir. Eğer gittiğinde rahimde kese görünürse kimyasal ihtimali kalkar çünkü kese oluşmuş, dış gebelik ihtimali ortadan kalkar çünkü rahimde görülmüş olacak🤍 içini ferah tut. Evlatlarımız bizimle. Ben adete 5 gün kala 40.57 2 gün kala 195.80 adet günü 625 ile ilerliyorum. Henüz kese görmedik cumartesi kese için gideceğiz. İçim çok ferah rabbim nasip etsin hayırlısıyla hepimize🐣
Oo masallah iyi çıkmış sizin 😊 doğru söylüyorsunuz Rabb'im sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Merhaba bat tarihiniz neydi

X