kese göründü yerleşmede oldu nedensiz lekeleniyorum

narinni

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2013
82
23
arkadaşlar dünden beri kahverengi lekem geliyor en son 4 gün önce başlamış 2 gün sürdü 2 gün kesilmişti doktor yerleşme kanaması dedi.2gün sora tekrar başladı.yerleşme kanaması 2gün ara verip yeniden nüksedermi çünkü kesem o iki günde 2 katı büyümüş.dün kesem normal dedi doktor ve çevresinde kanama yok,ama lekeler hala geliyor.nolur bilen varsa cvp yazsın.perişan durumdayım

arkadaşlar dünden beri kahverengi lekem geliyor en son 4 gün önce başlamış 2 gün sürdü 2 gün kesilmişti doktor yerleşme kanaması dedi.2gün sora tekrar başladı.yerleşme kanaması 2gün ara verip yeniden nüksedermi çünkü kesem o iki günde 2 katı büyümüş.dün kesem normal dedi doktor ve çevresinde kanama yok,ama lekeler hala geliyor.nolur bilen varsa cvp yazsın.perişan durumdayım

Ben daha 1.sınıf tıp okuyorum ama biraz içini rahatlatsın diye yazmak istedim. 2. 3.haftalarda görülen kanamalar implantasyon kanamasıdır yerleşirken rahimdeki kan dolu boşluklara denk gelmesinden kaynaklanan normal bir durumdur. sizin gebeliğiniz ne kadar zamanlık bilemiyorum tabi yine de tekrar doktorunuza görünün ki içiniz rahat etsin.

Son düzenleme:
Ben daha 1.sınıf tıp okuyorum ama biraz içini rahatlatsın diye yazmak istedim. 2. 3.haftalarda görülen kanamalar implantasyon kanamasıdır yerleşirken rahimdeki kan dolu boşluklara denk gelmesinden kaynaklanan normal bir durumdur. sizin gebeliğiniz ne kadar zamanlık bilemiyorum tabi yine de tekrar doktorunuza görünün ki içiniz rahat etsin.

teşekkür ederim 4+4 ken bi lekelenme yaşadım 2 gün sürdü onun için yerleşme dediler 5 hafta iken tekrar başladı yine yerleşmedir diolar anlamadım.yinede tşk ederim bilgilerin için

doktorun sorun yok diyorsa stres yapmamaya çalış bebeğin etkilenmesin benim bildiğim kadarıyla bebek orda genişledikçe bazı damarlar çatlatıp kanamaya sebep olabiliyormuş belkide öyle birşeydir

doktorun sorun yok diyorsa stres yapmamaya çalış bebeğin etkilenmesin benim bildiğim kadarıyla bebek orda genişledikçe bazı damarlar çatlatıp kanamaya sebep olabiliyormuş belkide öyle birşeydir[/Q

çok tşk ederim bu bi nebze içimi rahatlattı insan hakikaten stres yapmadan duramıyor elde değil.doktorlarda bu konuda kesin konuşamıyor sadece kesem büyüor ve gelişiyorsa bu iyi birşey.ve kese etrafındada kanama yok dedi.muhtemelen yerleşme kanamasıdır dedi ancak aralıklı süren zaman zaman kesilip yenileyen bi yerleşme kanaması burada okuduklarım arasında kimsede olmamış bu yüzden panikledim.cevabın için çok tşk ederim :)

X