Kese düzensizliği ve kese etrafında kanama

Cerengcmn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2024
16
4
19
3 gün önce hafif kanamam oldu hastaneye gittim kese düzensiz ve kese etrafında da kanama olduğunu söylediler düşük tehlikesi var dediler. Dün tekrar gittim ağrım arttığı için kese etrafında ki kanamanın arttığını söylediler böyle olup çocuğunu sağlıkla kucağına alan var mı?

geçmiş olsun canım bende kanama alanı yoktu ama hamileliğimi öğrendiğimden beri bende de kese şeklinde bozukluk var. doktor bu 5 kadından 1inde olur dedi. şu an 9+2 yim ve çok şükür bir sorun yok şimdilik. ama malesef düşük riskini artıran faktörden biri buymuş. bol bol dinlen gerekmedikçe kalkma ve düşük için muhakkak fitil veya iğne vermiştir onu aksatma.umarım her şey yolunda gider.

geçmiş olsun canım bende kanama alanı yoktu ama hamileliğimi öğrendiğimden beri bende de kese şeklinde bozukluk var. doktor bu 5 kadından 1inde olur dedi. şu an 9+2 yim ve çok şükür bir sorun yok şimdilik. ama malesef düşük riskini artıran faktörden biri buymuş. bol bol dinlen gerekmedikçe kalkma ve düşük için muhakkak fitil veya iğne vermiştir onu aksatma.umarım her şey yolunda gider.
Evet fitil ve progestan verdi onları kullanıyorum bende 9 hafta 6 günlük hamileyim 2 buçuk aydır ağrılarım geçmiyor ve hiç bir işte yapmıyorum zaten çok zorlu bir süreç Allah yardımcımız olsun. Cevabın içinde çok teşekkür ederim .🤗🌸

X