kese durumu haftasına gore kucuk

tugsemm123melos

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2024
10
0
33
merhaba hanımlar geçen hafta doktora gittim haftaya göre kesen küçük dedi dün gittim kese boyutu 7mm dedi 6 haftalik dedi kesenin küçük olduğunu bu doktorda söyledi acaba kese gelişmesi saglaniyormu bu şekilde nasil gelisiyor

Bende dün gittim 5+1 5 mm dedi ve haftana göre gayet normal dedi benim doktorum
yaaabenimde gecen hafta 5 haftaliksa 4mm niye beni bukadar menipule ettiler açana gerçi dün gttgim doktr küçük ama sknti teşkil etmiyor yani böyle şeylerle karşılaşıyoruz dedi gelişme sağlıyor 6 hafta göre 15 mm olması gerek benimki 7 mm

yaaabenimde gecen hafta 5 haftaliksa 4mm niye beni bukadar menipule ettiler açana gerçi dün gttgim doktr küçük ama sknti teşkil etmiyor yani böyle şeylerle karşılaşıyoruz dedi gelişme sağlıyor 6 hafta göre 15 mm olması gerek benimki 7 mm
Burda 2 mm olup dogum yapanları gördüm okudum ne zaman döllendiğini bilemiyoruz ki 5. Haftada 18 mm olanda var 2 olanda eğer hayata tutunacaksa bir şekilde oluyor bence ya bende stresliyim acaip sabah biraz pembe akıntım oldu sonra gelmedi bir daha ama insan tedirgin oluyor isteyince

Burda 2 mm olup dogum yapanları gördüm okudum ne zaman döllendiğini bilemiyoruz ki 5. Haftada 18 mm olanda var 2 olanda eğer hayata tutunacaksa bir şekilde oluyor bence ya bende stresliyim acaip sabah biraz pembe akıntım oldu sonra gelmedi bir daha ama insan tedirgin oluyor isteyince
sorma çok zor gerçekten benim iki düşügüm var bundan önce dün gittiğim doktr gayet rahattı tabi biz yaşayınca zor tedirginim siz tekrr nezamn gtceksiniz

sorma çok zor gerçekten benim iki düşügüm var bundan önce dün gittiğim doktr gayet rahattı tabi biz yaşayınca zor tedirginim siz tekrr nezamn gtceksiniz
10 gün sonraya gel dedi 30 unda ama işten izin alamam o yüzden 5 ekime randevu aldım tabi izin alabilirsem 30 unda gideceğim eşiminde gelmesini istedi kalp atışı için

canım geçen yıllarda olan dusukte oldu suankinde çok şükür yok ama doktr öncesinde düşük olduğu ve kese kucuk olduğu için verdi

X