☎ Kendini Bilen Zeki ve Elit Hanimlarla Kaliteli Geyik ♫ ♬ ♪

AklinYolu1

Nirvana
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2012
32.410
95.804
Bu geyik topigi otekilerden farkli. Bu geyik topigine herkes giremez, herkes yazamaz. :KK51:

Beyin firtinasi yapabilecegim kisiler lutfen..:KK53:

Kendini Bilen Zeki ve Elit Hanimlar Kulubu (KBZEHK) ne hosgeldiniz.:nazar::nazar::nazar:

Kendini Bilen Zeki ve Elit Hanimlar Kulubu (KBZEHK) nin Kurallari:

Her kulup gibi bizim de belirledigimiz ve uyelerin uymasini istedigini kurallarimiz var.

MADDE 1: Baska geyik topiklerinde bulunulmayacak. Gorulurse topikce kararlastirilan uygun bir ceza verilecek ya da listeden tamamen silinecek.

MADDE 2: Topik ici konusulan konular topik disina tasmayacak.

MADDE 3: Topik icinde birbirinize satasma ve polemik yaratilmayacak. Gereken durumlarda KIB yapilacak.

MADDE 4: Topikte belirlenen lakaplar kisiye ozeldir. Topikte yazisirken nick degil de lakabin yazilmasi esas alinir.

MADDE 5: Sohbet konulari, paylasim , geyik sinirsiz, samata ve girgir bol bol. Dibine inin ama dipten kum cikartmayin. :KK8::KK8:

Eeee o zaman eglenceli sohbet BASLASIN. :KK71:

[TH] Aday Numarasi [/TH][TH] Kendini Bilen Zeki ve Elit Hanimlar [/TH][TH] Lakabi [/TH][TH] Ana Karakteri [/TH][TH]♥♥♥[/TH]

[TD1] 1 [/TD1]

[TD1] A AklinYolu1 [/TD1][TD1] ? [/TD1]
[TD1] ? [/TD1][TD1]
index.php
[/TD1]

[TD1] 2 [/TD1]

[TD1] beratti beratti [/TD1][TD1] La Esméralda [/TD1]
[TD1] ? [/TD1][TD1]
index.php
[/TD1]
[TD1]3[/TD1]

[TD1] Dilay80 Dilay80 [/TD1][TD1] Huysuz BeDeVi [/TD1]

[TD1] ? [/TD1][TD1]
index.php
[/TD1]

[TD1]4[/TD1]
[TD1] deadline deadline [/TD1][TD1] Azimli Diyetci [/TD1]
[TD1] ? [/TD1][TD1]
index.php
[/TD1]
[TD1]5[/TD1]
[TD1] happyjade happyjade [/TD1][TD1] Arastirmaci Kisilik [/TD1]
[TD1] ? [/TD1][TD1]
index.php
[/TD1]

[TD1]6[/TD1]
[TD1] Asyasah Asyasah [/TD1][TD1] Cevirwomen [/TD1]
[TD1] ? [/TD1][TD1]
index.php
[/TD1]

[/TABLE]

Son düzenleme:
Her zaman almak istiyorsun . Kaninda bile vericilik yok. Nextt... :KK70:

Evet deadline hanim kendinizi biliyor musunuz? Biliyorsaniz nasil biliyorsunuz. Hani ben seni biliyorum da bilmeyenler icin.
:KK60:
her kandan almıyorum ama seciciyim bu da güzel birşey bence tam kararinda :-) kendimi nasıl biliyorum bende bilmiyorum ki biraz yumuşak bir insanım insanlara yanlış buldugumu soylerim ama anlamak istemezse zorlamam polemiğe girmeyi sevmiyorum yeni şeyler öğrenmeyi severim ama doğru olduğuna inandığım fikirlerden taviz vermem kendimden ama birisi yanlış yaptigima ikna ederse onuda kabullenirim :-) hayatim boyunca bir insana bagirdigim cok nadirdir bunları biliyormusun lucky :-) birde cok zor ağlarım ama aglarsam susturamazsin beni ben hep gulmeyi tercih ediyorum:-) sen kendini nasıl bilirsin :KK19:

her kandan almıyorum ama seciciyim bu da güzel birşey bence tam kararinda :-) kendimi nasıl biliyorum bende bilmiyorum ki biraz yumuşak bir insanım insanlara yanlış buldugumu soylerim ama anlamak istemezse zorlamam polemiğe girmeyi sevmiyorum yeni şeyler öğrenmeyi severim ama doğru olduğuna inandığım fikirlerden taviz vermem kendimden ama birisi yanlış yaptigima ikna ederse onuda kabullenirim :-) hayatim boyunca bir insana bagirdigim cok nadirdir bunları biliyormusun lucky :-) birde cok zor ağlarım ama aglarsam susturamazsin beni ben hep gulmeyi tercih ediyorum:-) sen kendini nasıl bilirsin :KK19:
vaayy vayy vayyy bekarmısın bacm sen :KK53:

güzel cv

Seni o yuzden sefdim ben. :KK60:
Ben kendimi dobra bilirim , yardimseverim, yapmacik iki yuzlu degilim Bu ozelliklerimle gurur duyuyorum. :nazar:

Bir de zeka, bir de megaloman , birde + + + :KK70:

X