Kendine Benzettiğin Ünlü Kim?

eşim beni angelina jolie benzetir
o söylediğinden beri herkes aa gerçekten de diyor
güzel kadın:lepi:
ama ben o kadından gıcık oluruum

herkez özgü namala benzetiyor ama bakıyoprumda harbi karı bana benziyooo... hatta agız burun saçlar aynıı ama görünüşün benzerliğini napim talihimiz güzelolsun kızlar yaaaaaa (((((

megan fox a benzıyorum çok kişi söyledi kendı resmım bigisayara aktaramadıgım için sadece resmi koydum

bilgisayrda fotogaf atamagımı söylemiştim sorun var çünkü düzgün okursanız görursunuz

ALLA ALLA NEVAR KIZACAK ANLAMADIM BEN.MESELA BEN BİR ÜNLÜYE BENZESEYDİM HEM KENDİ RESMİMİ HEMDE ÜNLÜNÜN RESMİNİ KOYARDIM.SİZDE MEGAN FOXUN RESMİNİ KENDİ PC RESİM ATMAYI BAŞARDIĞI ZAMAN KOYSAYDINIZ DAHA İYİ OLURDU.
DÜZGÜN OKUDUM AYRICA.BENZİYORSUNUZKİ BURAYA YAZMIŞSINIZ DEMİ

birde pc reeim yüklemiyorda megan foxu nasıl kk ye eklediniz?sorabilirmiyim yanlış anlamazsanız.....

Eşim benzerim yok benim...kaydirigubbakcemile3
Türümün tek örneğiyim...:lepi:

birde pc reeim yüklemiyorda megan foxu nasıl kk ye eklediniz?sorabilirmiyim yanlış anlamazsanız.....

İNTERNETEN KOPYALADIM HAFIZA KARTIMI OKUMUYOR PC FORMAT ATTIRDIM HİÇ BİR FOTORAFIMI YUKLEYEMIYORUM BİLMEM ANLATABILDIMI????? ŞİMDI ANLAMISSINIZDIR NASIL RESIM KK YA RESIM EKLEDIGIMI :bbo:

Beni hep Zeynep Tokuş a benzetirler... yerimseniben

Son düzenleme:
beni çok kişi petek dinçöze benzetiyor.bana göre fazla benzemiyorum ama benzetiyolar.özellikle geçtigimiz senelerde benim saclar hep uzun ve sarı dır normalde.öyleyken çok benzetiyolardı.ama ben resim koyamıyorumm bilmiyorum kısslar.gerçi koymak da istemiyorum bilsemde çünkü internet olayından korkuyorum yaa.kızmazsınız dimi koymadım diye.yok koydum diyelim sonradan silmeyi de bilmiyorum.:bbo:

beni de su bi zamanlar acemi cadı diye bi dizi vardı ordaki aysegüle benzetiyorlar.

Bir kaç arkadaş cindy crawford a benzdiğimi iddia ediyor ...Google görsellerden bakayım şu hatunun fotoğraflarına...Benzetemiyorum gerçi pek fazla....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…