kendine bakmak

• Konu Sahibi sensiz olmaz

benımde cıkık elmacık kemıklerım ama bence süper bişe hiç küçültmeye uqrasma herkes allıklarla daha da belırqın hale qetırmeye calısıo baq senınkı dırek cıkık hafif allıkla renklendırınce ısın tamamdır hiç küçültmeye uqrasma derim ben

canım benim yüzüzm en sondaki bayan gibi üzerinde sarı elbisesi olan

canım sacların zaten qıtmıs senın uzar ama bırden qerı qelmesi imkansız bak yuzun onla benzerse onun sacı da kut bi model ve ona yakısmıs saclarına uzulmektense oyle bı model yapıp içine sine sine kullanabilirsin kalan saqlar senın uzulmek bısıye qerı qetırmes ama olanla mutlu olabilirsin dimi ?

yaa canım güsel olmasına güzelde ne bileyim bana ince hatlı yüzler dahahoş geliyo mesela onlara makyajı daha çok yakıştırıyorum..

Canım o kızın yüzü gibiyse senin yüzün oval değil yuvarlak.
elmacık kemiklerini belirgin hale getirmak için millet uğraşıyor sende gizlemeyemi çalışıyorsun.
Çok uzun saçı sevmiyorum ben, kısa saç daha moder duruyor.
Bence saçının yapısnı öğren ve daha seksi, çekici kesimler yaptır.
Saç insanın neredeyse tüm havasını değiştiriyor ama bence en havalı saç dümdüz fön.
Birde küpeler çok değşitiriyor, büyük ve gösterişli küpeler çok havalı duruyor, metal büyük halka küperlerde öyle.
Sonra kıyafetine göre boncuklu yada metal uzun kolyelerde çok hoş ama kıyafetine göre farklı bir kombinasyon yapmalısın, fazla takıda insanı basit gösterir, mesela büyük küpe takacaksan ya çok zarif kolye tak yada hiç takma. Büyük kolye takacaksan küpe takma.
Gerdanını gösteren bluzlar giyinebilirsin çok çekici yapıyor sonra açıkta kalan yerlerine simli ama çok hafif pudralar sürebilirsin.
Ya o kadar çok ki hangisini yazayım.
Havalı bir tafarın olsun, sokaktaki herkesi incele ama çaktırma, onlara özenti gibi durma, kendini onlardan daha iyi hisset.
Resmini görebilseydim daha çok yorum yapardım.

Ya bende resmimi koysam bana da yorum yapar mısınız? Çünkü aynı dertler fazlasıyla bendede var.Böyle bi konuyu açtığı için sensiz olmaz a teşekkür ediyorum sırnaşık şey

Ya bende resmimi koysam bana da yorum yapar mısınız? Çünkü aynı dertler fazlasıyla bendede var.Böyle bi konuyu açtığı için sensiz olmaz a teşekkür ediyorum sırnaşık şey

Canım sen resmini koy , tabiki yorum yaparız :1hug: Çünkü resim olmadan yapılan yorumlar havada kalıyor .Resimle daha sağlıklı olur :)

bence de ilk önce temizlik ki temiz olduğuna inanıyorum :)

kilo vermeyi düşün .. adanadaymışsın okuduğuma göre . kilondan gerçekten memnun değilsen MEZOSLİM'E gidebilirsin ben oraya gidiyorum 75tim 62 oldum faydasını gördüm . zaten kilo verdikten sonra kendine güvenin geliyor .

ten rengine göre uygun saç rengini bulursun .. kaşlarını yüz hatlarına göre aldırırsın .

aslında gerçekten herşey ufak ayrıntılarda bitior

ayrıca uzun ve koyu renk saç zayıf gösterir

uzun dalgalı saçlar genç kızlarda çok havalı duruyor ..

Son düzenleme:

tessekkür ederim canım bu mezoslim nerede acaba ben bilmiyorum spor salonumu acaba aslında kendine bakamak değilde güvenim yok sanırım gülüm bide kilo versem dediğin gibi tam olacak ama başlıyoum iki gün sonra terk sandaloz sakızı felan dediler onu denedim ölüyordum tadı igrenç bendede reflü var çok affedersin yediğim gibi istifra ettim herşeyi denedim olmuyor bitanem ya

canım kiloluysan herşeyden önce kilo ver en önemlisi o bence.
mucize iksirdi vs güvenme bence,sağlıklı ve vucudunu sarkıtmadan zayıflamak istiyorsan tek yol boğazını tutmak ve spor yapmak. iyi bir fizik kolay elde edilmiyor malesef :çok üzgünüm: iradeli olmalısın. hedef koy kendine ve hedefe ulaşana kadar bırakma kendini.
saç ve tırnak temizliği makyajdan falan çok daha önemli birşey, onlara dikkat et.
bakımlı görünmek için çok makyaja da gerek yok, cildin çok cansız görünüyorsa allık kullanman yeterli canım :1hug:

ama herşeyden önce kendine güvenmeli ve iradeli olmalısın. Şeniz

Önce temizlik... Temiz saç, temiz kıyafetler, temiz bir cilt. Makyajlı herkes güzel, önemli olan cildinin güzel olması, bunun için cildini her akşam mutlaka temizleyip sabah akşam nemlendirici sürmelisin. Cildine uygun bir ürün alıp düzenli kullanmayı alışkanlık haline getirmelisin. Tonikti, kırışık kremiydi ( yaşın zaten genç olmalı ) girme bunlara. Yazın mutlaka güneş korucu kullan, yoksa cildinde lekenlemeler olabilir. Güzel bir cildin makyaja ihtiyacı yoktur. En fazla bir rimel, bir parlatıcı yeter de artar bile.

Cildin için, kilon için, vücudun için mutlaka günde 1,5 - 2 litre su iç. Kendini sıkı diyetlere sokmamaya çalış, porsiyonlarını küçült ve bol bol hareket et. En ucuz ve kolay egzersiz yürüyüştür, tabana kuvvet a.s

Saçların için saç kremi kullanıyorsan, iyi bir saç kremi kullan ve sadece uçlarına sür. Madem saçların küt bir saç düzleştirici ile 10 dk.da yapılı saçların olur.

Tırnaklar ne çok kısa ne uzun olmalı. Bir parlatıcı veya rakı beyazı oje tırnakları olduğundan bakımlı gösterir.

Fazla ağır olmayan bir parfüm mis gibi kokmanı sağladığı gibi kendine yakışan kokuyu bulduysan geçtiğin yerde imzan haline gelir yerimseniben

Kendinle barışık olup, beğendiğin yönlerini ortaya çıkar. Bacakların güzelse etek, dekolten güzelse hafif dekolte kıyafetler giyebilirsin.

Etrafta gördüğün kızlara bakıp kendini küçümseme. Ben etrafıma baktığımda aynı tornadan çıkmış genç kızlar görüyorum. Bir özellikleri, bir çekicilikleri yok. Hepsi aynı röfleli saçlar, düşük belli pantolonlar, babetler, bu senenin modası sarı çantalar, bodyler, pembe glosslar, baktıkça hepsi aynı kişiymiş gibi geliyor. Yakışan yakışmayan aynı giyiniyor. Önemli olan kendine yakışanı bilmek ve orjinal olmak.

cnm sen yazin günes kremi sür demissin yüzüne...peki sürdükten sonra üstüne makyaj yapabilri miyiz???fondoten,allik vs?

Canım makyaj yapmadan yarım saat önce sürüp üstüne makyajını yapabilirsin.

EN Önce kendine yakısan tarzda kıyafet canım birkac kilon varsa vereceksin sonra kasma kendini canım belki de sen imrendigin kızlardan daha güselsin yeterki bunu kullan. kendine aıt tarzın olsun önce güzel bir sac rengin güzel bir kas alımın sonra hafif makyaj yapabilirsin begenmedigin yerleri cekici yapmak için sonra nerelerini güzel buluyorsan onları cıkarabilirsin göz önüne mesela ben spor oldummmu ayrı begenrm kendimi klasık oldummu ayrı cocuksu oldummu ayrı önce sen begen kendini canım

bende bu konuda sınıtılıyım dün gece nisanlımla eski fotolara bakarken sen git gide çirkinleşiyorsun dedi bu oyle bir ağırıma gitti ki ne yapmalıyım derken sizin yorumları okudum banada bu konuda yardımcı olurmusunuz....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…