Göz Makyajı kendinden sürmeli gözler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

elma_xsxekeri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
99
0
32
slm kıslar benim bi arkadaşım vardı onun kardeşine yeni doğduğunda annesi cevizle bişi ler yapmış tam hatırlamıorum ve şimdi çocuğun gözleri kalem çekilmiş gibi tabi erkek olması pek bi avantaj sağlamıo:roflol: ama bunu nası yapmış çok merak ediyorum şu an o kısla küs olduğum için de soramıyorum lütfen bana yardım edinn!!!!!:lepi:

slm kıslar benim bi arkadaşım vardı onun kardeşine yeni doğduğunda annesi cevizle bişi ler yapmış tam hatırlamıorum ve şimdi çocuğun gözleri kalem çekilmiş gibi tabi erkek olması pek bi avantaj sağlamıo:roflol: ama bunu nası yapmış çok merak ediyorum şu an o kısla küs olduğum için de soramıyorum lütfen bana yardım edinn!!!!!:lepi:

İyi de yeni doğduğunda diyorsun öğrensen ne olacak sen doğalı bayağı zaman olmuş:icecream:

cocuklara dogdukları zaman srme cekerlermiş kapkara kirpikleri sürmeli gözleri olsun niyetine.. ama tabi bunun olma ihtimali yok cocuk yıkanınca sürmede gidio haliyle... büyük ihtimal cevizin kabugunu sürmüştür oda renk bırakıyo ya ciltte ama böyle bişeyin dogru olabilecegini sanmıyrum yani onu sürdü diye sürmeli olmamıstır.. zaten olacagı vardır... benim kuzenimede dogdugunda yaptı babannem ama olmadı tabiki...

yeni dogan bebeklere yapiyorlar bebek eti daha cabuk tutuyo diye kayniyomus ama tabi herkeste tutmuyo...keske bana yapsalardi ya :KK70:

ben oğluşlarıma sürdüm helede küçük aslanımın gözleri kalemle çizilmiş gibi binbir kere maaaşallah.benim gözlerimde aynen öyle bebişlerinize muhakkak hakiki kabe sürmesi ama sürün 40 çıkana kadar her gün bakın bakim nasıl oluyo

canım nasıl yaptın onu ? işe yaradımı gerçekten .... :1shok:

bildiğim kadarıyla güneydoğuda yapıyorlar bunu ve oluyor
bu tüyden kurtulma mevzusu da yeni doğmuşlara yapılıyor

yok yaa batıl falan diil bunlar yeni doğan çpcuklara bi sürü şey yapıyolar tutuo onlarda ben de gördüm hem arkadaşımın kardeşinin gözlerini kapkara sürmeli sürmeli çok tatlıı duruo

valal ben bise yapmadim kizma 5 aylik ve kendiliginden surmeli ona kalsa bebeklere karimca yumurtasi suruyorlarmsi tuylenme olmuyormus asli var yok valla bende bilmiyorum

kızlar benim yengem yeni dogdugunda gözleri sürmeli olsun diye sürme cekmek istemişler. daha bikac günlükmüş sürmenın ucunu gözüne batırmısler ve yengemin gözünün içinde neyaz benek var ve o gözü görmüyor. gözü sürmeli olacak diye kör etmekte var bebeklerimizi. sakın böyle seylere kanmayın. ömür boyu vicdan azabı olur. yengem hergün gözümüzün önünde okuyunca bi tuhaf oldumm.

yeni dogmus bebekler gozlerini zor aciyor allah askina nasil suruyosunuz.. ya ilerde cocuk ben surmeli olmak istemiyordum neden yaptin bunu derse.. ben pek tasvip etmiyorum bunu yahu.

doğuşun gözleride kendinden sürmeli diye biliyorum bizim de bir akrabanın kızının sürmeliydi renkli kocaman gözleri vardı..birde kirpik diplerinde simsiyah çizgi.. ama annesi bişey yapmısmı yapmamısmı bilmiyorum...

X