Kendimi yapayalniz boslukta hissediyorum

parkta tanışıp kapısına gitmek ne alaka bende olsam korkarım. etraf manyak dolu kusura bakmayın siz öylesiniz diye demiyorum ama sonuçta tanımıyorsunuz henüz birbirinizi parkta tanışılan birisiniz onun için yavaş yavaş samimiyet kurun hem sizin içinde iyi olur belki karşıdaki tehlikelidir bilemezsiniz. demek ki kadın korkmuş ki telefondan bile engellemiş.
akraba zaten olmasa da olur aman kafa rahat boşverin. etkinliklere katılın , kursa gidin komşuya gidip dedikodu yapıp napacaksınız kendinizi geliştin
Zaten birden kapısına gitmedim birkaç kez görüşmüştük ve bulusmustuk sonra engellendigimi anladim

parkta tanışıp kapısına gitmek ne alaka bende olsam korkarım. etraf manyak dolu kusura bakmayın siz öylesiniz diye demiyorum ama sonuçta tanımıyorsunuz henüz birbirinizi parkta tanışılan birisiniz onun için yavaş yavaş samimiyet kurun hem sizin içinde iyi olur belki karşıdaki tehlikelidir bilemezsiniz. demek ki kadın korkmuş ki telefondan bile engellemiş.
akraba zaten olmasa da olur aman kafa rahat boşverin. etkinliklere katılın , kursa gidin komşuya gidip dedikodu yapıp napacaksınız kendinizi geliştin
Çocukları bırakamıyorum ki kursa gideyim😢 sosyal medya dışında seçenek kalmıyor maalesef bana

Evlenelim 7 sene oldu ama çevrem çok yok.Zqten akrabadan yuzum gulmedi annem 1 ablasi haric hepsiyle küs konusmuyor.Teyzemler de benle konusmuyor gecen bayramda kuzenimi aradim acmadi o derece(Akrabasiyla iyi gecinenleri kiskaniyorum)Yine komsularimla anlaşıyorum selamlasiyoruz ama ben çağırdığında gelmezler bir sürü şey uydurulan ama birbirlerine giderler ve plan yaparlar oraya buraya giderler.Gecen parkta bir kadınla tanıştım ortak noktamız çoktu çok iyi anlaşıyoruz derken bir baktım WhatsApp dan bana engeli basmış aramalarına cevap vermiyor kapısına kadsr gittim kapiyi açmadı.Kendimi yapayalniz hissediyorum hep böyle sürecektir gibi geliyor.
Yeni tanıştığınız kişilere bu yazdıklarınızı anlatmayın belki yanlış anlarlar farklı yorumlarlar

Zaten birden kapısına gitmedim birkaç kez görüşmüştük ve bulusmustuk sonra engellendigimi anladim
yazınızdan parkta tanışıp hemen kapısına gittiğiniz anlaşılıyor ben değil herkes öyle anlamış. o zaman vardır bir hikmeti boşverin o zaman. bi derdi varsa söyleseymiş o ne öyle ergen gibi engellemek.

Nerde oturuyorsunuz? Hemen hemen her belediyenin kadınlara ve çocuklara özel ücretsiz yerleri olur.
Doğuda küçük bir ilçede yaşarkende giderdik kızıö daha 1.5 yaşındaydı o zaman.
Kadınlar hobi yaparken çocuklar öğretmen eşliğinde eğlenirdi.
Şimdi İstanbuldayım.
Bulunduğum ilçede yine var.
Ben akşamşarı spora gidiyorum belediyenin.
Çocuklara babası bakıyor.
Gündüz seanslarında çocuklarını belediyenin oyın yerlerine öğretmen eşliğinde bırakıp spor yapıyor kadınlar.
Bi araştırın sizde.

Nerde oturuyorsunuz? Hemen hemen her belediyenin kadınlara ve çocuklara özel ücretsiz yerleri olur.
Doğuda küçük bir ilçede yaşarkende giderdik kızıö daha 1.5 yaşındaydı o zaman.
Kadınlar hobi yaparken çocuklar öğretmen eşliğinde eğlenirdi.
Şimdi İstanbuldayım.
Bulunduğum ilçede yine var.
Ben akşamşarı spora gidiyorum belediyenin.
Çocuklara babası bakıyor.
Gündüz seanslarında çocuklarını belediyenin oyın yerlerine öğretmen eşliğinde bırakıp spor yapıyor kadınlar.
Bi araştırın sizde.
Sakarya dayım bulunduğum ilçede arastiririm ama olduğunu sanmıyorum sadece Halk eğitim kursları var diye biliyorum

X